Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiu baratom azt kerdezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu baratom azt kerdezte tolem, hogy megtennem neki azt, hogy megdugom egy felcsatolhatossal. Szerintetek megromlana a baratsagunk ha megtennem?

Figyelt kérdés
Nagyon kozeli baratok vagyunk es ha szeretne szivesen megtennem ( engem is izgat a gondolat), viszont felek attol, hogy ezutan mas lesz a kapcsolatunk. Masreszt erdekelne az, hogy milyen erzes egy fiuval szerepcserevel lanyok? (Aki probalt ilyesmit)

2022. júl. 15. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeretné és téged is érdekel, akkor nem fog tőle megromlani a kapcsolatotok. Ez inkább akkor van, mikor az egyik fél többet szeretne mint a másik, vagy éppen utólag bán meg valamit, ezért elhidegülnek egymástól. De ha mindketten szeretnétek, nem lesz gond.
2022. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira változik a kapcsolatotok mintha simán dugnátok. Az hogy ez nektek mennyire fér bele a barátságba, te vágysz-e egyáltalán ilyen kalandra meg a te dolgod. Ezt mi eldönteni helyetted nem tudjuk.
2022. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Homár a gyerek, ezt szereti.
2022. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De nem azt írta, hogy megromlana, hanem azt, hogy más lenne.

Szerintem is más lenne, mégpedig jobb.

Jobb lenne, igen!

2022. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, tényleg írta, hogy esetleg "megromlana".

Szerintem nem!

2022. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Szívesen megdugnál egy meleg hapsit?

Ha ettől jobban érzed magad csináld meg.

Megérdemlitek egymást. 😂

2022. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Volt olyan pasim aki kérte és megtettem neki néhányszor. Nekem borzasztoan unalmas volt. Azt elképzelni sem tudom, hogy te ebben milyen érdekeset, izgalmasat láthatsz?
2022. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Horserider85 ***** válasza:
100%
Szerintem nem romlana meg én megtenném a helyedben
2022. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár izgi is lehet. Nekem volt ilyen egy lány barátommal, akivel mindig is lazák voltunk egymással.

Ott ő hozta fel a témát, mondván, érdekli, én meg mondtam, hogy simán benne lennék egy ilyenben, mert szerintem is izgalmas.

Megbeszéltük,hogy ettől barátok maradunk és ez tényleg csak ennyi. Az elején egész sokat bénáztunk, de belejottunk és élveztük mindketten. Sajnos már külföldön él, ezért végeszakadt az élvezeteknek.


Szerintem próbáljátok ki. :)

2022. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha mindketten szeretnétek akkor csináldd, de szerintem nem lesz a régi a kapcsolatotok utána.
2022. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!