Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti tövig toljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tövig toljátok a farkatokat szexnél?

Figyelt kérdés
Én szűz fiú vagyok még, de ha szerencsém van, lassan meglesz az első. Tövig szoktátok nyomni? Nem fáj a lánynak? Makk a legérzékenyebb? Herezacsi nem baj, ha nekicsapódik a lány puncijának? Mármint úgy értem, nem fáj? Óvszer az nagyon rossz, lecsúszik, nem lehet benne élvezni? Ja és ti milyen pózban vesztettétek el vagy mi a legjobb?

2022. júl. 16. 18:24
1 2 3
 1/23 StevenUp ***** válasza:
86%

Igen

Ha nagyon erőszakos vagyok akkor fájhat

Többnyire igen

Többnyire nem

Nem fáj

Ha a méretedben veszel gumit az nem csúszik le ha jól van felrakva. És vannak ultravékony gumik is amik persze nem olyan jó érzés mintha nélküle vernéd be, de legközelebb áll hozzá

Lovagló pózban vesztettem el. A lány hanyatt lökött az ágyon és beleült a farkamba

A legjobb póz az ami az adott pillanatban a legkényelmesebb. Ösztönből jönni fog

2022. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. júl. 16. 18:31
 3/23 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még váladzok!
2022. júl. 16. 18:31
 4/23 StevenUp ***** válasza:
86%
Világ Váladzai egyesüljetek itt!!!
2022. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Punciba tövig, szájba ameddig be tudja venni!
2022. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam óvatos lenni, ez a kis rudi előnye.
2022. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6.-nak igaza van. Kicsinél nem is baj. Exemnek sem volt nagy, ez a kicsi előnye.


Mostani páromnak bőven átlag felett van,ha tövig nyomná, mehetnék is az orvoshoz.. :D Szerintem mindenképpen méret függő. Kell az előjáték, azután baj nem történik, plusz sikositas. :)

2022. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Az elején ovatosan kell betenni, lassan. A no se uszoda, hogy áll a nedvesség benne. Szép lassan beteszed, minden a elyére "tágul" nedvesedik, utána már mehet a mehet. Az hogy mennyire nyomod be, azon mulik milen hosszu a farok, és a holgynek meddig esik jol. Az utolso csajom például nagyon rovid volt, nem tudtam tovig nyomni, pedig csak 16. De elotte mindnek tovig nyomtam.
2022. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tövig szoktam pedig 17, neki extra élvezet mikor a méhszájat is elérem, de nem minden lány ilyen. Azt is szereti mikor érzi hogy a herém odacsapódik.
2022. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Jegyezd meg:


Soha ne told tövig,

Mert megtudják milyen rövid!

2022. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!