Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit szólnátok, ha a férjetek ezzel hozakodna elő?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, így nagyon lecsökkent a libidóm, illetve fáj is odalent :(


Így nem tudunk szexelni. A férjem felvetette, hogy beszerezne egy ilyent, amit ha nekem nincs kedvem/fáj, akkor tudna dugni:


[link]


Ti mit szólnátok ehhez? Néhány válasz után elárulom én hogy reagáltam, nem akarom félrevezetni a véleményeket.


2022. júl. 17. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Felizgatna a látvány és a tudat, hogy nem csal meg, de mégis "mással" dug
Örülnék neki, hogy nem akar megcsalni, hanem inkább ezt az utat választja
Felőlem azt csinál, amit akar, nem zavarna
Zavarna, ha lehet, inkább ne
Teljes mértékben elutasítanám
Váláson gondolkodnék
Egyéb (kommentben kifejtem)
43 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Verje ki magának. Nem igaz, hogy nem bírja ki gumisegg nélkül.
2022. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Ez empátiáról, és az irántad való tiszteletről tanuskodik!

Inkább ezt válassza, mint sem megcsaljon és erőszakoskodjon veled!

Jó alternatíva, és te támogattad szerintem!

2022. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
szerintem teljesen oké N
2022. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ez, mint egy harmadik/sokadik fél
2022. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, gondolom azért valószínűleg volt az életében már 3/4 év amikor nem szexelt, nem valami kibírhatatlan történet. Játékkal, vagy a kezével... Nem az a lényeg, hogy VALÓJÁBAN tényleg szeretjük e egymást, még mindig egymás érdekei a legfontosabbak nekünk anélkül, hogy a másikat bántanánk meg szemet hunynánk a felett, hogy neki mi esik rosszul?? Szóval szerintem én ezt vizsgálnám meg hogy minden ok még a kapcsolatban? Ha igen, nem 1 játékon fog múlni. De egy nőnek se csak a puncija létezik egyébként. Ha érdekli a párja élvezete, tud mit tenni. És a férfi is a nővel szex nélkül is.
2022. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem meg vibrim van, és pont tőle kaptam. Ebből kiindulva én lepném meg egy ilyennel :)
2022. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

A terhes nők szexisek. De ha nem akar semmit az extrán kiábrándító... Egy kis darab szilikon nem old meg semmit se. Ha mégis megoldás akkor nem lehetsz valami nagy szám az ágyban... :D

Én prostihoz mennék inkább.

2022. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Te hogy reagáltál?
2022. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%

Ha a helyedben lennék, a tudat megnyugtatna, hogy nem mással akarja csinálni.

Bár ki tudja, én lehet tovább gondolnám, és úgy gondolnám h azért mondja ezt neked, hogy tényleg hiánya van, de inkább vesz egy ilyet és így mégse mással csinálja

És közben ez lehet csak egy elterelés az ő részéről és közben már lehet nagyban csinálja mással

2022. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez gáz lenne. Terhesen is tudsz orálozni, de neki ez nem elég. Neki csak egy punci kell, akkor is ha az mű. Ő ráadásul dugni akar, nem szeretkezni. Te tudod hogy meddig jó neked az önáltatás, hogy így legalabb nem csal meg. Ezzel a mű valamivel ponthogy azt mutatja, helyettesíthető vagy egy műanyag valamivel, de mellé megkaptad a szép körítést: legalább nem élő nővel helyettesít.
2022. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!