Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltházas fürdőkben mikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltházas fürdőkben mikor egy nőt szexuálisan izgatónak találtok a medencében, bele markoltatok már a fenekébe?

Figyelt kérdés
Persze nem olyanra gondolok akinek a párja mellette sétált a "hering partyban". Viszont víz alatt, nagy tömegben könnyű bele markolni, majd hirtelen eltűnni, nem? Vagy könnyen le lehet bukni, és probléma lehet belőle?

2022. júl. 18. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok egy perverz tapló.
2022. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

ugyanaz, mint #1-es, nem vagyok molesztáló állat

és ha javasolhatom, a jó édes anyád seggét markolászd.

2022. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Kizárt dolog!
2022. júl. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna ilyen. Gondolj bele, te pároddal(majd ha lesz) ezt csinálná valaki mennyire tetszene.
2022. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak egy s*ggfej csinál, eszembe nem jutna.
2022. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt olvasni a kommenteket, mert nekem már többször belemarkoltak usziban is és buszon is nyúltak már a szoknyám alá

23l

2022. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit képzel az ilyen ember? Szerinted ez valami húsáru, hogy nézegesd és fogdosd? Bunkó, tahó, paraszt, seggfej vagy!
2022. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen patkány dolognak tartom.

F

2022. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen nőkent. Úgy hasba könyököltem hogy a haverjai támogatták ki
2022. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Többször volt már ilyen eset. Leginkább Magyarországon esett meg (mi németül beszélünk egymás között párommal, barátaimmal, így könnyű prédának hittek) vagy külföldön főleg magyarok tették. Ilyenkor általában az volt, hogy kirángattam az illetőt a medencéből. Jó hangosan elmondtam, hogy mit tett és miközben 100-200 ember bámulta őt, bocsánatot kellett kérnie hangosan és el kelellett mondani, hogy mit tett. Ez a legjobb büntetés nekik. Ilyenkor utána vagy maguktól azonnal elhagyják a helyet, vagy a többi ember utálata, beszólása, kerülése üldözi el őket. Esetleg a biztonsági szolgálat rakja ki őket. Rosszabb esetben a rendőrségen kötnek ki. Szóval nem éri meg ilyennel próbálkozni, mert ha rossz embert találsz meg, akkor nagyon szarul járhatsz (feljelentés szexuális zaklatás miatt). Az egyik fürdőbe sokat jártam. Egy időben sok magyar és román kezdett odajárni. A harmadik jelenetem után már figyelmeztető táblákat raktak ki a hely tulajai, hogy ez szexuális zaklatás és aki ilyet tesz, azt a rendőrség viszi el (külföld amúgy). Utána abba is maradt ez a viselkedés, pedig ugyanúgy odajártak az illetők. Kiderült, hogy több, mint 200 nőt zaklattak, de a balhé kellett hozzá, hogy tegyenek is valamit. Szóval kell a népnevelés. Ehhez verekedni sem kell szerencsére sokszor.
2022. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!