Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, elégedettek vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés

Mekkora a mellméretetek? Elégedettek vagytok vele? Ha nem, mekkorát szeretnétek? Vagy van bármi a méreten felül amin változtatnátok?


Légyszi írjátok hány évesek vagytok!



2022. júl. 18. 16:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
75D
2022. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80B vagyok,de mikor látom a kolléga nőm,néha irigylem neki.hogy nagyobb. 43N
2022. júl. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

8 és 10, irigykedő nők vagytok, vagy lapos csaj imádó férfiak? Igenis van jelentősége a méretnek. Kétgyerekes anya vagyok, 95D-s mérettel a negyvenhez közeledve. Egyáltalán nem taszító, ha egy nő dicsekszik vele, és büszke a méreteire, igazi nő! Én az utcán nem büszkélkedek vele, de a strandon nem rejtegetem a fürdőruha alatt, ha jól látszanak a körvonalak inkább büszke vagyok rájuk. Ha olyan a strand ahol lehet, félmeztelenül napozok. A férjem előtt kihasználom a méreteimet, és élvezem, mennyire bukik rájuk. Baráti társaságban néha lehajolok, vagy megrázom őket és kuncogok rajta, hogy a férfiak zavarba jönnek, takargatják ami a lábuk között van, a feleségeik meg szemben nyájaskodnak, a hátam mögött meg irigykedve azt a k-val kezdődő szót emlegetik.

Nap mint nap látom, hogy a férfiak többsége szereti a nagyot. A férjem teljesen odavan értük, pedig két gyerek után a bimbóim nem az eget nézik! Azt is látom, hogy az utcán, strandon a férfiakra beszélgetés közben állandóan rászólhatnék, hogy a szemem feljebb van! Szóval egyáltalán nem mindegy a méret! Még jobb nő egy nő attól, ha még büszke is a melleire, nem szégyenkezik, nem dugdossa őket! Ezt naponta hallom a férjemtől aki egyáltalán nem féltékeny, inkább még örül is neki, hogy neki egy ilyen jó nő jutott. Sok nője volt előttem, és azt is emlegeti, hogy nem a kemény, hegyesen álló cici a legjobb. Sokkal izgibb, jobb hozzábújni egy kissé megereszkedett, lágyan ringó cicihez.

Akad olyan férfi is, aki a kicsit szereti, mondván ha megöregszik, olyan lesz mint egy dohányzacskó. Ez a szöveg olyan lekicsinylő egy nőnek, én az ilyen férfit nem veszem komolyan, nem kezdenék vele semmit.

2022. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
13 vagyok. A kis mellű lányoknak üzenem, ne keseredjenek el. Én is 75-ös mérettel és 54 kg-al kezdtem. A jó étvágy, a 2 gyerek és a férjem ciciimádata folytán most 72 kg és 95D vagyok. A férjem állandóan tapogatja, csókolgatja a melleimet állandó izgalomban tartva. Néhai Ceizel doktor szerint az állandó "igénybevételtől" növekednek a méretek. Ne idegenkedjetek attól, ha egy cicibolond férfibe botlatok a párkeresés során. Ne gondoljátok, hogy nem is titeket szeret, csak a melleiteket.
2022. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#13 Csak a felszínes férfiakat tudod a tőgyeiddel felizgatni. Ezzel is csak azt éred el hogy tárgyiasítani fognak.
2022. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

15-ös nő vagy férfi vagy?

Egyáltalán nem érzem, hogy a férfiak tárgynak tekintenének. Inkább azt látom rajtuk, hogy de megdugnának, ha tehetnék. És ez jó érzés egy nőnek, nekem legalább is, hogy még tetszem nekik, tudok hódítani, fel tudom izgatni a legtöbbjét. Nem ismernek közelebbről, miért várjam el, hogy az eszem miatt vegyenek észre, amikor feltűnően domborodó melleket láthatnak, amire néha egy-egy mozdulattal még rá is teszek egy lapáttal?

És mit érdekel, ha közben tárgyként néznének rám? Tudom, hogy nem K vagyok, hanem egy szabad gondolkodású nő, tabuk nélkül, és nem szégyenlem, hogy ilyen vagyok. Jól eső izgalom, hogy megbámulnak, sokszor még a nők is. Várom, nem kényszerítem rá csak kiprovokálom, hogy a férjem naponta jól megdugjon, mert a szex a legjobb gyógyszer. És ehhez nagy segítség a méretes keblek! Szeretem, hogy ekkorára nőttek, sok jót nekik köszönhetek. Ráadásul nagyon kellemes érzés, amikor a férjem akár órákig is eljátszik velük, tapogatja, csókolgatja, szívogatja őket. De már attól is felállnak a mellbimbóim, ha valaki rajtuk felejti a szemét.

Sajnálom a sok félszeg, szégyenlős nőtársamat, akik irigységből K-nak neveznek, mert nem merik megtenni, kimondani amit szeretnének, bevetni a nőiességüket, hogy megkapják amire titokban ők is vágynak.

Nem általánosíthatsz, hogy csak a felszínes férfiak buknak a nők "alkatrészeire". Mind vevő rá, ez van beléjük programozva. (Belénk meg a csábítás!)

A férjem egyáltalán nem felszínes, 3 diplomája van és nagyon alapos mindenben, néha túlságosan is. Mégis megnéz minden jó cicit, én meg még fel is hívom rá a figyelmét, ha néha nem veszi észre. Bármelyik is izgatja fel, az eredményét úgyis én élvezem otthon! Egyébként imád engem, mindent megtesz nekem és értem. Én is bele vagyok esve még negyed század házasság után is.

És akkor mi van, ha az élvezet tárgyként tekint rám? Mit érdekel, mire gondol és miért, amikor bennem van. A fontos az, hogy utána sem fordul el tőlem, simogat, ölelget, összebújva alszunk el, érzem, hogy nagyon szeret!

2022. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#16 Férfi vagyok. Az hogy baráti társaságban nem a stílusoddal, és a humoroddal nyűgözöd le a férfiakat hanem a csöcseiddel, az mindent elárul rólad. Miért hajolsz be előttük, és rázogatod? Hogy kellemetlen legyen nekik, és felálljon a farkuk?


"Sajnálom a sok félszeg, szégyenlős nőtársamat, akik irigységből K-nak neveznek, mert nem merik megtenni, kimondani amit szeretnének, bevetni a nőiességüket, hogy megkapják amire titokban ők is vágynak."


Erre bátorítod a nőket? Ha egy csaj a cickóival akar csábítani, az nagyon szánalmas. Ha már külső, akkor a szép arc, és a jó karcsú alak sokkal fontosabb. Nagyon el vagy a melleiddel, de normális férfinak az édes kevés.

2022. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17

Én is egy szégyenlős kislányként kezdtem. Aztán összejöttem egy férfivel, akitől megtanultam, hogy nincs mit szégyellenem a testemen. Akkor még jóval kisebb melleim voltak. Aztán ahogy nőttek, egyre többször vettem észre, hogy hol időzik leginkább a szemük beszélgetés közben, vagy akár csak ha elmennek az utcán egy jó nő mellett. Rájöttem mi is kell igazán a férfiaknak, és mekkora hatalom két nagy cici. A többségük díjazza a látványt. Nem vagytok egyformák. Vajon melyik a normális, ki dönti el? Te aki a karcsú alakra bukik, vagy aki a nagy melleket szereti? Igen, arra bátorítom a nőket, hogy ne azon eszeljenek, hogy ez vagy az nem tetszik a saját testükön, és takargassák, hanem használják az adottságaikat arra amire való, a férfiak csábítására. Szerinted nagyon szánalmas, de kérdezd meg a többséget - aki szeret látni, szeret megbámulni minden jó domborulatot - még akkor is, ha tudja, hogy soha nem lesz az övé. Nem hiszem, hogy egy is szánalmasnak nevezné az ilyen nőket. Inkább az jár a fejében, bár minden nő ilyen lenne. És igenis álljon fel a farkuk. Egy álló farok tisztelet a női szépség, szexisség előtt! Mire mennénk egy olyan farokkal, ami meghajlik a nők előtt? Egyébként is, milyen férfi az, akinek kellemetlen ha feláll a farka egy jó nő láttán? Ez a természet rendje, a nő csábítgat, te meg szalutálsz neki!

Mi nők sem vagyunk egyformák. Nagyon sok nő lesüti a szemét, takargatja magát, ha egy férfi a szemével vetkőzteti. Én inkább bizsergést érzek és késztetést arra, hogy felizgassam, ő is bizseregjen, lássam, hogy mire vagyok képes. Jó érzés tetszeni, ez minden nőben benne van, legfeljebb a neveltetése folytán elnyomja.

2022. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#18 A melleid önmagukban semmit nem érnek ha mellette nincs stílusod, eszed, és még csak szép se vagy. Senki nem akar egy nőt csak azért mert jó mellei vannak. (Legalább is normális férfi nem) Ezt kellene megértened.


És mi az hogy a férfinak szalutálnia kell? Miért? Csak azért mert csöcse van a nőnek, és/vagy mert kinéz valahogy? Azt ki kell érdemelni. A szalutálas pedig oda-vissza kell működjön. Nagyon el vagy te tévedve.

2022. júl. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#18. Látom, nem érted, talán még gyerek vagy. "Szalutálsz" ezt úgy értsd, hogy egy jó nő láttán, pláne ha az csábítgat, mórikálja magát, keményen vigyázzba áll a farkad. Egy igazi férfi így reagál rá, és nem azzal foglalkozik, hogy van-e esze a csajnak, van-e stílusa. Ezen gondolkodni ráérsz, amikor és amelyiket el akarod venni. Ha az utcán, buliban vagy bárhol véletlenül, vagy a csaj természetéből, adakozó kedvéből kifolyólag cicit villant neked, örülnöd kellene, feldobnia a napodat.
2022. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!