Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagymellű nők rosszabbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymellű nők rosszabbak az ágyban?

Figyelt kérdés
Eddig az összes nagymellő nő kataszrófa volt az ágyban akikkel voltam, a kisebb mellel rendelkező nők viszont fantasztikusak voltak. Nem akarok gyerekes módon általánosítani, de kíváncsi vagyok másoknak mi a tapasztalata.

2022. júl. 18. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Jó lenne, ha le lehetne értékelni kérdéseket is. :D
2022. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha nagy mell alatt minimum D kosarat értek.
2022. júl. 18. 21:27
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Annyi összefüggés van a mellméret és a szenvedélyesség között mint a hajszín és a zenei ízlés között (semmi). Az egyik egy külső DNS adta sajátosság, a másik meg egy pszichés jellemző.
2022. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted létezik olyan, bármilyen külső tulajdonságra nézve, amivel valóban általánosítani lehet ilyesmit? :D

Ha neked ez a tapasztalatod, akkor a te szemszögedből biztosan így van, de nem az összes nőre nézve.

Ahogy én sem találkoztam nagy farkú kövér pasival, de azért még léteznek. :)

No már csak azért is, mert kétlem, hogy az a sok pasi, akikkel beszélgettem, azért szeretik annyira a nagy mellett, mert nem voltak vele jó tapasztalatai korábban.

2022. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A nagy mell önmagában nem rossz dolog, de attól még a gazdájuk alulteljesít az ágyban. Én arra is gondoltam hogy egyrészt mert sokuk beképzelt (tisztelet a kivételnek) másrészt pedig nem tudnak teljesíteni a nehézségük miatt. Ahogy pl egy 140 kilós ember is sokkal rosszabb futásban mint egy 60 kilós. Értitek.
2022. júl. 18. 21:38
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

#5 már miért ne tudna "teljesíteni" valaki attól hogy teszem fel E-s, vagy F-es kosármérete van? Áruld már el az összefüggést :)

Találkoztam olyan dúskeblű hölggyel aki szuperérzéki volt, már az előjáték alatt többször elélvezett és olyan kisebb keblűvel aki meg szinte fadarab. S ez visszafelé is igaz, jégcsap nagymellű és szenvedélyes lapos. Semmi összefüggés nincs a kettő között.

2022. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Az hogy pl egy F kosaras mellű nő nem tud úgy lovagolni mint egy C kosárral rendelkező, a nagy lifegő mellei miatt. A C kosár nem kicsi, de ez még nem akkora hogy akadályozza.
2022. júl. 18. 21:55
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs összefüggés, hacsak nem annyi hogy a nagy mellek nagyon tudnak ugrálni, ami elég kellemetlen. De erre jó módszer megfogni őket akármelyik félnek.
2022. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

A mellnek max annyi köze van a szexhez hogy simogatja az ember, nyalogatja és markolássza és közé rakja a cerkát.

De csak ennyi, sok fontosabb dolog van, a legtöbb akarat kérdése , nem külsőé.

2022. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Te nem vagy észnél kérdező... ugyanezt mondanám rólatok hogy akinek hatalmas pélója van az mind szr az ágyban meg alapból hülyék vagytok...
2022. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!