Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Tudnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tudnátok olyan férfival kapcsolódni, aki imádja a popsitágítást és a fenekelést?

Figyelt kérdés
Kapni szereti és nem adni. Az érzés miatt kedvelem, nagyon jó mikor kitágul. A fenekelés csak hab a tortán... :)

2022. júl. 19. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy a homárok álma.
2022. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyen férfinak minek nő?
2022. júl. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez a férfi kettő az egyben. Igazi női lélek. Ha mos, főz, takarít, vasal, szépen hajtogat, sütit süt, shoppingol velem és együtt megyünk a szépségszalonba, akkor jöhet. Egyszerre a párom és a legjobb barátnőm.
2022. júl. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2022. júl. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Soha az életben
2022. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom, aki kérte, hogy ujjazzam a fenekét, szívesen megtettem. Szóba jött, hogy mi lenne, ha meg is csinálnám rendesen, addig húztam a számat erre, míg rámondtam, hogy rendben. Ekkor már igazi pasit akart hátulról magának :D :D Ekkor lett vége...
2022. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze, hapsival egyszerűbb lenne... A baj az, hogy undorodom a férfiaktól! Mint írtam is, az érzést kedvelem és mivel hetero vagyok, így a nőkhöz vonzódom. Ezért nehéz párt találni. :(


Ahogy a hármas írja, kb olyasmi lennék ha nem félnék a társadalom haragjától. Biztosan él bennem egy erős női én. De példuál az utcán nem lenne bátorságom így mutatkozni, ezért a szépségszalon kizárt. Viszont az maga a megtestesült álom lenne, ha otthon a négy fal között a házimunkát (mos, fő, sütit-süt, stb....) nőként át lehetne élni:) a shopizásban max a próbafülke, és közben maradna az irigység, hogy a lány, aki tényleg annak született milyen-milyen csinos!

2022. júl. 19. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem:-|
2022. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Hogy mered férfinak nevezni magad ? Egy férfi legyen tekintélyes és domináns
2022. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem én, hanem a biológia. Valamilyen módon azonosítja magát az ember, Hogy másoknak egyértelmű legyen.

Igen, hidd el, nekem is jobb lenne, ha nőnek születtem volna. Pont az ilyenektől óvott volna meg az élet, mint amilyen te vagy. :(

2022. aug. 4. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!