Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért elég nektek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért elég nektek csak a szexchat?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal már jó pár hete és úgy jött le, hogy tetszem neki, egyszer eléggé bele is melegedtünk egy-két témába.:) Többször is elhívtam már találkozni, de az utolsó pillanatban mindig lemondta valami béna kifogással. Ennek ellenére minden nap keres, de találkozni mintha nem akarna. Miért elég neki, ha csak üzenetben "szórakoztatom"? Én már úgy unom ezt és úgy gondolom, ha valaki akarsz, akkor rögtön abban a pillanatban meg akarod kapni, nem pedig hetekig húzódik.

2022. júl. 20. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem ő volt a képen amit küldött.

Dagibb, alacsonyabb, gyíkarcubb, vagy bármi lehet.

2022. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Már találkoztak.
2022. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy jobban megy neki írásban a kommunikáció mint élőben (van egy haverom ha ideges kicsit elkezd dadogni ő is inkább írásban beszél mert ott ez nem jön elő). Van valami gátlás benne. Beszélj meg vele első alkalomra még nem szexelős programot kvázi randit csak ne legyen kimondva. Amúgy az is lehet hogy még szűz és csak a neten jó a fantáziája és azt tudja jól leírni.

Több ok is lehet, de azért hajrá.

2022. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De azért mert te is akarod vele?:D
2022. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mert van csaja.


nekem nem eleg a chat, az csak elomelegiti a dolgokat ;)

2022. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!