Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szomszéd csaj szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szomszéd csaj szexuálisan zaklat mit tennél?

Figyelt kérdés
Nekem ez van. Pedig ronda vagyok és macis. Már azon vagyok hogy hagyom neki hogy leszopjon. Hátha megnyugszik. ☹️

2022. júl. 21. 14:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a szomszéd csaj meg a Palvin Barbi.


Orbit nagy kamu.

2022. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem a zsánerem. 1x beszélgettem hosszabban vele. Azóta ahányszor vásárolni vagy bárhova megyek feltart. Annyira nem gaz külsőre szóval ha ennyire erőszakos akkor engedni fogok. De nem szeretem ha egy nő domináns.
2022. júl. 21. 14:53
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Én tuti hagynám neki.
2022. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
46%
Miért vagy ronda? Sokan kedvelik a macis pasikat, én is. Nyilván a szomszéd is. Szerintem, ha engedsz neki, még jobban rád száll majd, de te tudod. Ha dugás kell, akkor nyilván ott van.
2022. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Biztos baszogatnám amíg engedi
2022. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
De én nem akarok tőle semmit. Múltkor már beszorított kb a kerítéshez. Azt hittem ott rámarkol a farkamra. Nem is értem mert kb olyan normal súlyú lehet. Én meg vagyok vagy 100 kg. Egyedül élek az is lehet csak anyagilag akar rám telepedni? Nem ?
2022. júl. 21. 15:00
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Jól van, most már ráhagyhatot a kamuzást.
2022. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%
Legyél egyértelmű veled és mond meg kerek-perec, hogy nem akarsz tőle semmit. Meg ne állj meg, hagy ott és egyszer csak rájön, hogy nem érdemes próbálkoznia.
2022. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Ne etessétek a trollt...

Nyilvánvaló kamu.

2022. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ezt a csajt szerintetek ki lehet kerülni? Hiába menekülők mindig a nyomorban van. Szerintem külsőre jobb szint mint az enyém. Vagy defektes vagy pénzt akar lehúzni és azért szeretne szexuálisan kapcsolatba kerülni velem.
2022. júl. 21. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!