Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakhoz szólna a kérdésem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szólna a kérdésem. Szerintetek lehetséges, hogy egy férfi egyetlen éjszaka 9 nővel is szeretkezzen ?

Figyelt kérdés

Magam részéről ezt úgy tudom elképzelni, hogy nincs 9 alkalommal orgazmusa az illetőnek.

Kérdésemnek szerintem az itt megszokottól eltérően vallási vonatkozása van. Mohammed próféta (béke legyen Vele) egy hagyomány szerint, egy alkalommal mind a kilenc feleségét meglátogatta egy éjszaka alatt. Szerintetek ez lehetséges volt ?



2022. júl. 21. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valaki 300 kg-t nyomjon fekve? Igen lehetséges (500 kg a világrekord), de pont ilyen ritka lesz az is aki egymás után több napon át 9x el tudjon durranni. Húsz éves koromban 8 volt a rekord (de jó is volt fiatalnak lenni 😂), de több napon át minden nap ennyiszer... - na az legalább olyan teljesítmény mint 300 kg-vel szériázni fekpadon 😂
2022. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11:


Ez hadísz (prófétai hagyomány) egy éjszakáról szól nem minden éjszakáról :)


Nagyjából 50 éves lehetett ekkor Allah küldötte (béke legyen Vele) sztem.


Más éjszakákon volt hogy egész hajnalig imádkozott...pont egyik felesége elbedzéléséből tudjuk.

2022. júl. 21. 21:57
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt el tudom képzelni, hogy mind meglátogatta.

De hogy nem mindenütt ugyanaz ment, az is valószínű.

Egy bölcs férfi tudja, hogy mikor mit vessen be a siker érdekében.

2022. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13:


Alapfelállás az hogy minden feleségnek külön éjszaka jár egyébként, ahol többnejűség van.

2022. júl. 21. 22:10
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 igen tudom (általános műveltség részeként beleolvastam a Koránba is). Elméletileg lehetséges, de a gyakorlatot meg mindenki saját hite szerint fogadja el.
2022. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Nekem lehetséges lenne, képes vagyok órákon át szexelni.
2022. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, úgy is, ha mindenhol elment, de nem hiszem hogy az utolsó 1-2-t már annyira élvezte. Van az a szint, mikor nagy nehezen, de el lehet menni, anyag viszont már szinte egyáltalán semmi nem jön, mert kifogyott, annyit élvezett az ember. Az első ilyen még egy nagyon jó érzés, de utána átmegy az egész kínszenvedésbe. Szóval szerintem fizikailag, testileg lehetséges.
2022. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tényleg mindannyiótoknak köszönöm hogy ilyen korrekt módon válaszoltatok, és nem mentetek át abba - mint más fórumokon szokták- hogy szidalmazzátok Mohammed prófétánkat (béke legyen Vele).


Köszönöm szépen ! :)

2022. júl. 22. 22:52
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igaz, nekem 1 nővel, az akkori szeretőmmel volt, de volt 9 orgazmusom egy éjjel

2022. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anno egy interjú során egy történész magyarázta el, hogy a szultán (oké, nem Mohamed, de a vallás azonos) minden feleségével töltött éjszakát, de nem feküdt le minddel.

Az idosebbekkel evett, ivott, volt zene, táncolt neki háremhölgy, és (itt lesz érdekes) politikai érdekekeket próbált érvényesíteni.

Sokan környékezték meg emiatt a szultánok első (idősebb) feleségét, hogy az ő ügyükben próbáljin meg hatni az uralkodóra.

(mármint úgy idősebb, hogy persze fiatalon vette el)


Szóval: Mohamed meglátogatta a feleségeit, de lehet, hogy némelyiknék csak meghívott egy teát.

2022. júl. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!