Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel veszítetted el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel veszítetted el a szüzességedet? Hány éves voltál? Milyen volt az első?

Figyelt kérdés

Gumival vagy gumi nélkül?

Elsőre hogy sikerült, mennyi ideig bírtad, olyan volt amire számítottál?

Miket csináltatok az első szex alkalmából?

Mi a nemed?


Első szex előtt a múltban volt olyan hogy valaki ki elégített téged kézi munkával, nyalással vagy orálisan?

Ha igen milyen volt az első és meddig tartott?

Orális kényeztetést gumival vagy gumi nélkül tetted? melyik a jobb a te számodra és melyik a partnered számára?

Gumival ugyan olyan a szex és az orális kényeztetés mint gumi nélkül?



2022. júl. 25. 01:33
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Hogyan védekeztetek?
2022. júl. 25. 01:33
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

19 voltam, a fiú is.

Előtte nem volt semmilyen szexuális élményem mással, csak csók.

4 hónapja "jártunk" akkor. Én legalábbis azt hittem...

Orális volt először, nyalás, szopás, aztán szexeltünk. Az aktus konkrétan 2 percig ha tartott, hamar elsült. Semmi extra nem volt, kicsit nagyobb " váo" èlményre szamítottam, hisz mégiscsak az első volt nekem, de ez az érzés végül elmaradt. Csak ő élvezett el, én nem.

Ő gumit használt, én lokális fogamzásgátló gyógyszert.

Utána szakított velem.😔 Annyit mondott, hogy csak erre ment, le akart fektetni és ennyi, és soha nem szeretett valójában. ( Pedig végig nagyon mondogatta). Sajnos voltam olyan hülye, hogy elhittem.

Ezek után volt pár pasim hosszabb- rövidebb ideig, de senkivel nem éreztem igazán az összetartozást, és nem élveztem igazán a szexet sem. Egészen addig amíg 24 évesen össze nem jöttünk a már férjemmel:) vele életemben először átélhetem a szerelem érzését, ő a lelki társam, és isteni vele az ágyban is, lett végre orgazmusom is:), és azóta is együtt, most már 12 éve:)

2022. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori baràtnőmmel , 24 évesen, nem az volt életem szeretkezése :D Gumival csinàltuk a szexet viszonylag sokàig 15-20 perc kb, előző napokban màr pettingeltünk azt gumi nélkül mert bìztunk egymàsban csak a terhesség elleni védelem volt a fontos abban az esetben(ha alkalmi jobb ha felhúzod közel ugyanolyan élvezetes tud lenni).
2022. júl. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
19 voltam, a lány 17… ő már nem volt szűz, pont akkor ért véget a kapcsolata, és gumi nélkül csináltuk. Finom volt.
2022. júl. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Első barátnőmmel történt a dolog, 19 voltam. Óvszerrel védekeztünk, konkrétan Durex Elite volt.

Maga az aktus kb 40 percig tartott. Sokkal jobb érzésre számítottam, kiindulva abból h a hüvely az egész péniszt egyszerre ingerli, a kezem pedig nem.


Petting volt, és utána közösülés. A csaj (első barátnőm) nem orálozott. Én igen. Férfi vagyok.


"Első szex előtt a múltban volt olyan hogy valaki ki elégített téged kézi munkával, nyalással vagy orálisan?"


-Nem, nem volt ilyen. Főleg nem nyalással 🤭


"Orális kényeztetést gumival vagy gumi nélkül tetted? melyik a jobb a te számodra és melyik a partnered számára?"


-Hetero férfi vagyok, emiatt nem járt soha pénisz a számban. Gumival és anélkül sem. Puncit pedig csak gumi nélkül nyaltam ki, szerintem óvszerrel nem is nagyon lehet 🙄



"Gumival ugyan olyan a szex és az orális kényeztetés mint gumi nélkül?"


-Nem, egyáltalán nem olyan. Nekem férfiként jelentős különbség van a fizikai érzést illetően. Nők között gyakoribb, aki nem érez komoly különbséget. Nők között úgyszintén gyakoribb, hogy valaki nem tud elélvezni aktus soran. 🧐


Ha gumi van rajtam és úgy pipáznak, az számomra sokkal kevésbé élvezetes mint mondjuk egy olajos kukimasszázs. Azok a nők, akikkel eddig erről beszéltem megerősítették: gumis péniszen orálozni szopás.


Jó sok kérdésed volt! Remélem legalább felpontozol mert mindegyikre válaszoltam.

2022. júl. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

Egy kórházi nővérkék el vesztettem el az ambulancia WC-jében.

Én 17, ő 23 volt. Nem dolgozott, csak elmentünk bulizni, aztán visszafelé menet beugrottunk és megtörtént.

Gumi nélkül voltunk és valami isteni volt.

29/f

2022. júl. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

#6 jellemző erre a közegre amit írsz.

Van közöttük normális, de alapjáraton ilyenek, nem bonyolódtam semelyikkel semmibe, de volt akik konkrétan ribãncosan bepróbàlkozott, rafináltan, taszító is volt!

2022. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Mostani Párommal. Ő már nem volt szűz és jó volt
2022. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

15 voltam és fiú.


A legjobb lány barátommal történt. Előtte már volt többször is szopás-nyalás. Gumival történt és kb. 5 perc alatt elélveztem. Azóta ő már a feleségem.

2022. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Mindketten szűzek voltunk 19 évesek voltunk,gumival védekezünk.Az első szex előtt már volt petting,orál.
2022. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!