Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi állhat a dolog hátterében ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a dolog hátterében ?

Figyelt kérdés
Volt pár napja egy tinderes randim (én vagyok a hapsi) amit megelőzött pár napos messengeres chatelés, ami totál dinamikus, izgalmas volt. Eljött a randi ideje, közel 6 órán át folyamatosan beszélgettünk, sokat nevettünk, és végül nála aludtam. Nem történt semmi eksön, vagyis azért volt egy nyomulás részemről, amit a lassan újra szűzzé válásom (másfél éves masszív kihagyás) után nem tudtam, hogy azt jelenti, hogy legyél rámenősebb, vagy hagyjál már, mert megöllek verzió volt :D summa summarom nem lett semmi, és rámjött egy egészen heveny lefolyású trópusi hasmenés, tudjátok amikor mindenféleképpen recseg rocsog, amit esetleg hallhatott. lényeg a lényeg, azóta abszolút meg se nézi amit írok, nyilván többet nem is fogok. Mit gondoltok a töketlenség lehetett az ami ennyire lelohasztotta benne a dolgokat, vagy pedig egy vérhas ennyire kiakasztó tud lenni akusztikus résztvevőként?
2022. júl. 25. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár egy hasmenés lehet egy rossz ételtől, túl sok folyadéktól, vagy akár egy vírusos és/vagy bakteriális fertőzéstől is.

Lehet, hogy ő is gondolt az utolsó fertőzéses lehetőségre, amiből természetesen nem kér.

A hanghatásokat pedig sokszor nem jól hallják, vagy félreértik az emberkék, emiatt néha jogtalanul gondolják bunkónak a másikat.

Ez sajnos ilyen. Nem úgy jött ki a lépés ahogy kellett volna. (Szerencse/Balszerencse)

Ha viszont eltekintünk az emésztési folyamatok hanghatásaitól, akkor meg még az sem kizárt, hogy ő sem tudta pontosan, hogy mit is akar veled kezdeni.

2022. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
jó buta lehet az a csaj, ha hasmenés miatt kerül...
2022. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!