Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltam a szexchatet, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltam a szexchatet, és most kissé bűntudatom van? L

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, és nem volt még senkim. Vagy akivel ismerkedtem, azzal szexuális témákról nem volt szó.

És mivel már egy ideje nem randiztam, gondoltam kipróbálom.

Leginkább én írtam, a srác meg csak helyeselt, meg egyszer be is szólt, amikor visszafogottaban írtam.

Aztán elévezett.


És olyan furcsa (izgalmas volt de közben, olyan helytelen), ilyen intim szituáció egy random sráccal aki még elég lekezelő is volt.

Azt gondoltam, hogy ha egyszer úgy alakulna hogy összejönnék valakivel, mondjuk egy utazáson, nem zavarna, és jó élmény lenne, de ezek szerint mégsem vagyok olyan laza, mint gondoltam.



2022. júl. 26. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tettél semmi rosszat, nem tartozol senkinek elszámolással. Viszont arra figyelj, hogy olyannal ne kezdj aki lekezelő vagy nem tisztel téged.
2022. júl. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Most akkor mi is a baj?

Kitalálom: az, hogy nem tehetted meg vele amikről fantáziáltál. 😁


Erre annyit tudok mondani, hogy velem nem lennél szégyenlős, és nem lenne bűntudatod sem. Persze csak személyesen, mert nem vagyok híve az internet szerelemnek.

2022. júl. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Hol csináltatok ilyet?
2022. júl. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"És olyan furcsa (izgalmas volt de közben, olyan helytelen)"

Mit jelent az, hogy helytelen?!

Ha izgatott téged, akkor az jó is volt. És ami jó, az nem lehet helytelen!

2022. júl. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy nagyon laza pasi vagy.
2022. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell bűntudatod legyen. Sokan kapcsolat mellett is csinálják. Pasik is.
2022. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aladdin21 ***** válasza:
82%
A mai világban szerintem nagyon ritka az olyan aember aki nem próbálta. Üdv amátrixban :D
2022. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz, keresgélj és lehet találsz normális, hozzád illő partnert.
2022. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha kifogtál volna egy erre alkalmasabb palit, az lett volna az igazi! Én is összefutok olyan nőkkel, akik csak annyit bírnak írni, izgassam fel őket, mert ők most masztizni akarnak. Hát nem az ilyenek miatt jó dolog a szexchat. F
2022. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogd fel ezt úgy, mint egy kis tanulást a saját vágyaidról! Hiszen igy kimondhattad azt, amit talán a valóságban sosem mernél. Fejben megtetted és most mar ebből is tanultál valamit arról, hogy mit is szeretnél átélni. De nem kellett átélned, igy nem eshetett bajod. De mégis tanultál valamit a szexuális vágyaidról
2023. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!