Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel unalmassá vált a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel unalmassá vált a szex Valami tipp?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy már csak rutinból szexelek vele, misszionáriuson kívűl másra nem is hajlandó már, mivel “akkor lát engem, meg tud csokólni…” és ilyen hasonló sz@rságokkal jön. Neki jól esik, ha szájjal kényeztetem, de ő nem teszi ugyanezt, mert szerinte undorító, max tusolás közben tenné (másfél év alatt 2x történt meg).

Pár napja szóvá tettem, hogy változtassunk kicsit, mert kezd unalmassá válni, hogy mindent én csinálok, azóta nem nagyon beszélünk, mert berágott.


Tanácstalan vagyok


Én 28F ő 25L



2022. júl. 26. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Beszállok szívesen!
2022. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Csere.
2022. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Vegyetek be engem. Ha nem, kénytelen leszek elmenni az 1.hozzászólóval.
2022. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Enged el a kezét akkor
2022. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan ez a szitu nálunk is
2022. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Előbb próbáljatok meg beszélő viszonyba kerülni!


1" Vagyok


Ha lány vagy már most jöhetsz, kérdés nélkül! :D-

2022. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
6. lány vagyok, indulok is
2022. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is hasonló a helyzet, barátom nem szeret szájjal kényeztetni de azt azért szereti mikor én csinálom neki. Elmondása szerint ő nem várja el tőlem de ebben azért nem vagyok olyan biztos...
2022. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 NTBS ***** válasza:
78%
Beszélgetés a probléma kulcsa.
2022. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Próbáljátok ki az erényövet. Nála lehet a kulcs, és csak akkor veszi le rólad ha megkívánja a szexet. Így rajta nem lesz egyfajta kényszer te pedig sokkal jobban meg fogod becsülni a misszionárius pózt, vagy épp azt amit szeret. Sokkal odaadóbb leszel. Többet fogod orálisan kényeztetni és neki nem kell éreznie hogy te ezért cserébe vársz valamit hiszen a farkad úgyis be van zárva.
2022. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!