Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha szexuális vágyaimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha szexuális vágyaimat úgy élem ki, hogy meztelen anime csajokat nézek?

Figyelt kérdés
Ecchiket meg hentaiokat, azért mert imádom ahogy megcsinálják őket. Általában nagy pattogós ciciket adnak nekik. Nagyon cukik főleg az arcuk és a szemük. Imádom amikor magas hangon sikítanak. Azok a színes hajak, a bevágó ruhák, a piros bőrpír az arcukon, meg minden érzelem ami látszódik rajtuk annyira imádni valóak. Csak én vagyok így velük?

2022. júl. 27. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlenül ilyenre rajzolták ;)
2022. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem ártasz vele, azt tégy amit akarsz...
2022. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek jön be az anime, főleg az erotikában nem, de mindenki más. Nyilván nem mondhatja meg senki, hogy neked mi tetszen, a saját döntéseidet te hozod.

Nekem pl nem jönnek be, én a valódi, POV vagy hardcore típust szeretem inkább. De mint mondtam, különböző ízlése van mindenkinek.

30/F

2022. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drakula ***** válasza:
83%
Engem valahogy el borzasztanak az óriás mellű csajok az animékben, de ha neked ez jőn be...
2022. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!