Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami gond lehet az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond lehet az új barátommal, esetleg más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok (én 23 éves nő, ő 25 éves férfi). A szexuális életünket leszámítva minden a legnagyobb rendben, végtelenül előzékeny, kedves, jószívű, humoros, egy szóval megtestesít mindent amit idáig hiányoltam és kerestem a férfiakban.

A szex azonban egészen döbbenetes számomra, az első alkalommal mikor levetkőztetett, egy hatalmas szippantással szagolt bele a nagyajkaim feletti levegőbe, rámnézett és azt mondta : - Végre megérkeztünk, a vulvának szezonja van és virágzik.

Ezekután elkezdet zümmögni, mintha méh lenne vagy valami hasonló, és elkezdett a kezeivel ilyen ízesen mozogni, összedörzsölgetni őket, mint ahogy a méhek szokták, darazsak szokták. Bedugta egy ujját nagy nehezen (nem tagadom a sokktól akkor már nem éppen nedves) puncimba és azt mondta : - A beporzás megindult, szóljatok a királynőnek. odafeküdt mellém, és azzal a lendülettel elaludt.. én meg egyszerűen csak lestem, hogy ez mi ..

van okom aggodni ?


2022. júl. 27. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit szelepes a pasid 🤣
2022. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztak...!
2022. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire, hogy lehet unatkozni vazze?!
2022. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2022. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy ezt csak kitaláltad!🤣
2022. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinevettem volna szegényt szerintem. Meg közöltem volna vele,hogy máskor ikyet ne csináljon ha be akar porozni 😅
2022. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom komoly gondok vannak a toronyban 😂 Ha kitaláltad akkor azért, ha viszont tényleg ez történt akkor egyben részvétem is 😂
2022. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remelem kam
2022. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:

:DDD

Jót nevettem, félig-meddig koronásan, köszi!:D

2022. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A mai tizen huszon éves fiatalok viszonylatában, ez teljesen rendben van.
2022. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!