Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan párok akik rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párok akik rendszeresen megélik a cuckold fétisüket , mennyire tartanak attól , hogy esetleg érzelmileg eltávolodhatnak egymástól ? Ami akár a későbbiekben , a kapcsolatuk végét is jelentheti .

Figyelt kérdés

Végül is maga a cuckold , az részben talán egy játék is az érzelmekkel , nem ?

Ami igen csak próbára teszi azt .



2022. júl. 29. 12:31
 1/8 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Az érzelmekkel nem játszunk mert törékeny. A cuckold annak való aki külön tudja választani az érzelmeket az érzésektől. Az egyik szerelem, szeretet. A másik testiség, és szex.
2022. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom , de esetleg az ilyen párok , elképzelhető hogy könnyebben csalják meg egymást egy 3. féllel ?

Mivel talán úgy állnak hozzá , hogy na és , a páromnak úgy is tetszik ha mással is lefekszek ...

2022. júl. 29. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A cuckold, illetve a párcsere, a swingerkapcsolat egy speciális, előre lefektetett szabályok szerinti nyitott kapcsolat. Akkor távolodnak el egymástól ha nem erre vágyik mindkét fél, csak a másik unszolására, rábeszélésére megy bele.

Ha mindkét fél erre vágyik ott nemhogy eltávolodnak, hanem pont még jobban össze fogja őket kötni a közös szexcinkosság. S nagyon jól leírta az #1-es, különválasztódik a szerelem (az csak a párjának szól, sőt erősödik is, mert vele együtt éli meg, tőle kapja meg) és a testiség. A vibrátorra sem leszel féltékeny, sem szerelmes belé. A 3., 4. x. játékos csak az élő vibrátor szerepét tölti be ezekben a történetekben nem többet. Ettől persze még vannak beszállók akik ezt túlgondolják, de ők hamar a közös játékokon kívül találják magukat (nem hívják legközelebb).

2022. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pomazi73 ***** válasza:
100%
3/3 igazad van. Az 1 és voltam. Ha érzelmileg érinti a cuckold a párt az már baj. Nekem erre az volt a szabályom ( saját magamnak, és a partnernek) hogy nem csókolózom az ilyen kapcsolatban. Volt aki megszegte. Vele nem találkoztam többet.
2022. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, kettesre válaszolva, szerintem pont hogy ezek a párok nem csalják meg egymást. Hiszen minek, ha ezek a vágyak engedéllyel is kielégülnek?
2022. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes megközelítés , amit le írtatok .

Persze , minkét félnek akarnia kell és őszintén , amire azért elég kevés az esély szerintem , hogy pont egyforma ilyen beállítottságú nő , illetve férfi találkozzon egymással .

De végül is , annak alapján , ahogyan le írtátok , működő képes lehet .

2022. júl. 29. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kevés az esély erre. A többség nyitott sok dologra, vagy nyitott lesz, ha szembesül vele.

Attól, hogy a boltos Teriről nem gondolná az ember, mert hát minek mesélgetné, még ő is szeretheti.

2022. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is , van benne realitás .
2022. júl. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!