Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha olyan helyen vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha olyan helyen vagytok ahol nem tudtok magatokhoz nyúlni, de szeretnétek izgatni magatokat erre van valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Most ilyen szituációban vagyok, most nincs lehetőségem hogy magamhoz nyúljak vagy oda dörzsöljem magam valamihez, ezért érdekel hogy erre van-e valamilyen más módszer.

20N


2022. júl. 29. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerezz gésagolyót
2022. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lovesense
2022. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 az mire jó?
2022. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as,hát elsősorban nem kielégülés, de jótékony hatású, a hüvely izomzatát erősíti, viszont szexuálisan közben izgató.
2022. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hogy simogatom a karomat és elkélzelem hogy egy adonisz férfié. Mert ha férfin csinálnám, az felizgat. És azt ugye nyilvánosan is lehet.
2022. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Veszel egy nagy levegőt, elszívsz egy cigit ha dohányzol, majd amikor hazaértél na akkor had el had.
2022. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két comb összedörzsölése, óvatos simogatás amikor nem figyelnek, de nekem mindig elázik a nacim olyankor.
2022. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem akarnék magamhoz nyúlni, amikor a pasimmal vagyok egy helyen. Ha senki más nincs ott, akkor tudom a tökéletes megoldást.
2022. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!