Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a mondás, hogy a LEGENDA...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás, hogy a LEGENDA férfiak szinglik mindörökké?

Figyelt kérdés

Fiatal srácoknak barátnőjük van.

Férfiaknak felesége.

Legendák pedig szinglik.


És hogy szerintem miért?

Mert senki sem köti bilincsbe a kezed a gyerekkel. Legtöbb nő csak addig szexel rendszeresen míg jön az első gyerek aztán jönnek a fejfájások, kifogások stb. Nem beszélve mennyi pénzbe van egy család fenntartása...


A szingli csóka meg beül a G Mercibe, ráránt néha, prostizik mikor van hozzá kedve és leéli az életét minden stressz nélkül, amit a nők tudnak okozni. Még attól sem kell félnie megcsalják, mert a G Merci nem kefél félre a prostinak meg mindegy :)


Ti hogy gondoljátok? Tényleg az igaz a mondás?



2022. júl. 29. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy mindig, de van rá példa. Híres tudósok, filozófusok.
2022. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyeneket

Jo pasik, jo kocsik, nőzés nőcserélgetés 40 felett is, kényelem, gyerekmentesség, néha szerelem de kötetlenség.


Es ugy ilyen faék egyszeru az egész életük. Esznek sz.rnak d.gnak es ennyi

2022. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt olyan lehetőség, hogy "Egyéb, kifejtem kommentben".


Én sosem akartam gyerekeket. Mármint a társadalmi nyomás miatt újra meg újra előkerül/t, de belül újra meg újra visszaigazolást nyerek, hogy nem szeretnék.


De a szerelem és a kiteljesedő párkapcsolat egészen más... kúrni valakit, aki úgy ismer, hogy a fogad között kisercenő nyöszörgésedből tudja, hogy hova és mennyire kell tapintania, ha a zihálásod tempójából tudja, hogy mikor fogsz eldörrenni, ha hozza neked reggel a kávét, a meztelen lábujjait az öledbe veti, amikor a kedvenc sorozatotokat nézitek... amikor nyújtózkodik előtted a hajnali napfényben, miközben felveszi a melóba a melltartóját, amikor a kúrós tusfürdővel zuhanyzik, és már az illatára feláll a farkad...


És persze amikor baj van; amikor látja, hogy kétségbe esel, és támogat, amikor szomorú vagy, és vigasztal, amikor náthás vagy, hozza a zsepit, amikor izzadsz mint a ló, berakja a sört a hűtőbe, amikor ideges vagy, megerősít, hogy nagyon szeret, de szerinte itt az ideje végigtolni azt a campaignt a kedvenc játékodban, meg ha kiborítottak az élet más területein és bömbölsz, odatesz egy üzit a párnád alá, hogy szeretlek, te méregzsák...


Ez nem áldozat, ez kvrvajó, csak olyan társ kell hozzá, aki szintén ezt szeretné

2022. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem "legenda" hanem olyan pasik akik nem szeretnének kötődni.

Tartok ugyanakkor tőle hogy erős tévhitben élsz a házasság és a párkapcsolatok vonatkozásában. Azok a kapcsolatok mennek tönkre ahol vagy rosszul választanak már az elejétől fogva, vagy hagyják kihűlni, belekényelmesednek.

Egyébként meg van G mercid, milliárdos vagy? Akkor meg kár agyalnod hülyeségeken 😅

2022. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez lehetnék én is, de nekem Mustangom van. 😂
2022. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 nekem meg Ferrarim és még a hajam is korpás de már lesz.rom 😅
2022. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ferrarim is volt! :D
2022. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 akkor te nyertél, kénytelen leszek mégis megszabadulni a korpától 😅
2022. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak 8 hozzászólás, és mennyi világbölcsesség benne! :)
2022. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván aki nem akar kötődni és elköteleződni, az marad szingli, nem? De attól még nem legenda. :)
2022. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!