Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkatársamat hogyan csábítsam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársamat hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Bejöhet, ha azt mondom, hogy azt álmodtam, szexeltünk? Valami ütős ötlet?

Negyvenesek vagyunk, én nő vagyok.


2022. júl. 30. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ne vegyel fel bugyit es villants elotte, akar tobbszor. Kicsit mas helyzetben ugyan, de nekem bejott ;)
2022. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szabad ember?

Akkor beszélgess vele, közben kiderülhet minden.

2022. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 roundance ***** válasza:
100%

Attól függ mi a célod. Ha csak szex, akkor szerintem jó ez az álmos. Vagy bármi amivel húzod az agyát. De leginkább az segít, ha tudja, hogy nem kapcsolatot akarsz, hanem csak szórakozni, szóval, hogy tudja, hogy nem bánt meg, ha csak szex és ennyi.


De amúgy munkahelyen mindenki óvatos, mert később lehet nehéz egy térben, ha összeveszés van. Ilyenkor ott a kockázat, hogy valakinek más munkahelyet kell keresni, ha nagyon nem sikerül jól rendezni a végét.

2022. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Válófélben van, csak szexet akarok.
2022. júl. 30. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Küldj neki meztelen képet
2022. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor várj egy kicsit, most nagyon nem hiányzik ez neki.

Majd, ha sikerült elválnia.

2022. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 roundance ***** válasza:
#4 akkor szerintem ha valahogy ezt tudod tudatni vele, akkor jók lennének az esélyeid. nálam, ha tudom, hogy csak szabad játék, akkor tök kedvet csinál, akkor is, ha amúgy nem jönne be az illető, mert annyira ritka nőben, aki ezt szabadon élvezi és nem egyből tervei vannak :D hajrá!
2022. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a kölcsönös vonzalom (márpedig nőként ezt tudnod kell), próbálj olyan helyzeteket teremteni, amikor kettesben lehettek, például egy kávészünet a konyhában, esetleg javasolj közös ebédet stb. Ilyenkor bevetheted a szokásos trükköket: hosszú szemkontaktus, "véletlen" érintések stb.

Ha nem mutat érdeklődést, akkor inkább tegyél le róla.

2022. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A meztelen lábfejedet tedd fel az asztalra, és úgy beszélj vele, közben azért mozgasd, figyelj a lábadra.
2022. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Tegyél ki egy kolbászt az asztalra. Nézz a szemébe és aztán kezdd el szopni.
2022. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!