Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy kezdeményeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy kezdeményeztek párotoknál ha kedvetek támad hozzá és egy kis szexhez?

Figyelt kérdés
Együtt éltek vagy csak jártok? Korotok?

2022. júl. 31. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefektetjük a gyerekeket,aztán egymást. Majd 10 perc mennyország,ebből 6 a zuhany alatt.


Al/42 cipőárus

2022. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bé bé bé bé
2022. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mostanában már sehogy. Miután megszületett a gyerek sok különféle módon próbálkoztam hónapokig, mindenféle eredmény nélkül. Aztán feladtam.
2022. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pretorius25 ***** válasza:
88%

Mi úgy szoktuk, hogy 20 órakor megfürdetjük a két gyerekünket, majd mi is lezuhanyzunk. Aztán gyerekeknek lövik a pizsit 21 órakor. Asszony altatja őket, én meg várom a franciaágyban. Valamikor be is alszom várakozás közben. Aztán ha bealtatta őket, átoson a szobájukból, és mellém bújik. Felébreszt ha kell. Aztán elkezdődik az előjáték. Simogatjuk, csókoljuk egymást. Ő kézimunkázik kicsit, aztán leszop engem. Ezután végignyalom, csókolom, simogatom a testét, aztán megujjazom, kinyalom.

Ezután általában kimegy pisilni, én addig gumit húzok, ami az éjjeliszekrényben van. Kotonnal csináljuk, mert nem akarunk 3. gyereket, Ő pedig nem szedhet fogamzásgátlót.

Miután visszatért, általában meglovagol. Van mikor szemben, van mikor háttal, van mikor fekszem, van mikor ülök miközben csinálja, szóval változatosság van.

Addig csinálja míg el nem élvez, aztán megkérdi hogy én hogy akarom folytatni? Milyen pózban? Én meg mondok valamit, amit épp szeretnék. Misszionárius póz, oldalt fekvő póz, kutyapóz, vagy fordított misszionárius póz. Általában ezek közül szoktam mondani valamelyiket.

Utána kimegyünk a fürdőbe, és letisztálkodunk, wc, aztán alvás.

Na mi így szoktuk, 10 éves házasok vagyunk. 40/F

2022. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Behívom a zuhany alá, vagy a kádba. Nálunk ott kezdődik minden, aztán folytatódhat akárhol. Néha az ágyban, olyankor a nyakát, arcát, derakát, hasát kezdem finoman símogatni, csókolgatni.

5 éve élünk együtt.

2022. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmarkolom a cicijét a válaszreakcioból tudom,mire számitsak vagy mi kövezkezik.
2022. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!