Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmeskedtetek már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeskedtetek már a természetben?

Figyelt kérdés
Párom felvetette, hogy menyünk el kirándulni, és ha van valami kellemes hely, próbáljuk ki. Ugyanakkor eddig nekem még nem volt ilyen élményem. Akinek volt, van valami tanácsa? Esetleg Pest megyében valami kifejezetten jó hely?
2022. aug. 1. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Dunaparton. Nagyon kényelmetlen volt. Nyomott minden :D


F

2022. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi barátnőmmel egyszer kikocsikáztunk egy erdős részre Pest mellé. Alapjáraton kirándulni mentünk, de aztán felvetettem, hogy mi lenne ha szexelnénk úgy, hogy felfekszik a kocsi elejére és én meg kinyalom majd állva megdugom. Benne volt és elég jó volt, sosem csináltunk előtte ilyet. Meg hát a természet, jó idő volt, szép helyen, csend (a nyögéseken kívül). Szóval menjetek a természet lágy ölére.


24/F

2022. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2022. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fárasztó96 ***** válasza:
38%
Eddig a legtöbb partneremmel ugyanoda mentem: egy erdős területre kb 300-500 méterre a vasútállomástól. De ez egyénfüggö is. Nézzetek körbe, hogy van-e kamera, nehogy YouTube vagy Facebook veletek legyen tele... Én élveztem, csak kicsit sok volt a légy mikor csináltuk.
2022. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Még nem, de nem szívesen hagynám ki.

F

2022. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Azt még nem, de dugni már dugtam
2022. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben
2022. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nagyon jó atermészetben szerelmeskedni. Rengeteg jó hely van, erdő, folyó part, napraforgó tábla.

Pestmegye melyik részén ?

2022. aug. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Naná, többször is, nagyon jó!

F.

2022. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!