Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha lányként a szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha lányként a szűz férfiak kifejezetten vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés
20/L

2022. aug. 1. 18:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#20 mennyi idős voltàl, mennyi az exed ahol te voltàl az első? Illetve ahol tapasztaltabb voltàl mennyivel voltál tapasztaltabb?
2022. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21. 17 évesek voltunk:) 3 évig voltunk együtt, majd szétmentünk mert toxikus lett a kapcsolat, ő pedig nárcisztikussá vált. Bár gondolom mindig az volt, csak a kapcsolat elején annyira nem.


Utána jöttem össze exemmel, neki is én voltam az első. Akkor 20 voltam, ő 18 és 19-et töltötte. A végén a lelki dolgai miatt mentünk szét, plusz beghostolt kapcsolat alatt :D ! Konkrétan nem írt és nem hívott.


Mostani párom 21, én 23 leszek. A tapasztaltságom inkább a hosszabb kapcsolat. Igyekszem nem ugyanazokat a hibákat elkövetni. :)

2022. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Viszont az is közre játszhat hogy eléggé babás arcom van, plusz sosem a kort néztem amikor valakit vonzónak találtam.
2022. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22 mekkora volt az előző és a mostani párodnak?
2022. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mármint mind 3nak :D
2022. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25. Ha gondolod privatban leírom, ha ennyire érdekel xD..
2022. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Biztos szeretsz tanítani és megmutatni.

Vagy félsz az ellenkezőjétől, a nálad tapasztaltabb pasiktól, mert kihasználhatnak. Lehet, hogy a szűz fiúkat jobban tudod irányítani.

Szerintem nem gáz.


Nekem is egy hasonló lány vette el elég későn.

A mai napig kevés tapasztalatom van, csak kicsit nagyobbra nőttem azóta :)

A nálad idősebbek is vonzanak, ha tapasztalatlanok?

2022. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem gaz.
2022. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Legjobb helyen vagy!
2022. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!