Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy magát 22 évesnek hirdető prostituált, csak 30 éves kor felett fogad vendégeket?

Figyelt kérdés
Ráadásul 30-80-ig. Most tényleg szívesebben szexel egy 80 évessel, mint egy korabeli, 20 év körülivel?

2022. aug. 1. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert a fiatalok bunkok, es eroszakosak. Ez az indoklás
2022. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
78%
Jóval előbb apellàlnék a keresetek és életkor közötti összefüggésre.
2022. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%
Lehet hogy nem akar elköteleződni. Egy 20 éves férfi még nem volt házas, nincs gyereke, nem volt valószínűleg komoly kapcsolata, sőt, lehet még szűz is. Egy ilyen kaliber sokkal ragaszkodóbb lehet egy aktus után, mint egy idősebb, középkorú férfi, aki csak pár órát akar vele tölteni. Én így látom.
2022. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

"sokkal ragaszkodóbb lehet"

Prostiknak nem az a jó? Vagy ha érzelmileg, azt meg ki tudják zárni.

2022. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Öreg f.sz kell a p.csájába
2022. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
90%
Illetve ne hanyagoljuk el, hogy a magukat 22-nek mondó prostik màr frankón harmincasok...
2022. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy 30-as aki elmegy egy prostihoz (nagyrészben) màr tuti jàrt ilyen helyen,és görülékenyebben mennek a dolgok..én erre tudok tippelni. Vagy csak az a korosztàly jön be neki , kevesebb dràma stb..
2022. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Nos én szexfüggő vagyok/voltam és dolgozom a dolgon már pszichológussal, de emiatt nagyon sokat jártam prostikhoz… Annyit, hogy anyagi gondot is okozott.


Pedig amúgy viszonylag értek a pénzhez, de a függőség az függőség.


Ezt a dolgot én sem értettem soha.


Volt olyan 46 éves nő, aki azt írta hogy 21 év alattiakat nem fogad. 19 évesen megkérdeztem, hogy mehetek e… Azt mondta, hogy mehetek, de el fogja kérni a személyimet.

Elmentem és tényleg elkérte. Ő azért írta ki, hogy 21 év alattiakat nem fogad, hogy 16-17 éves gyerekek ne hívogassák.

Neki valamiért fontos volt, hogy ne legyen 18 év alattival, én sem teljesen értem hogy miért, mert a rendőrség nem hiszem, hogy csinál ilyen szúrópróba szerű teszteket, ahol gyerekeket küldenek ki :D


Volt olyan 30-as nő is, aki kiírta hogy 25 év alattiakat nem fogad, ahhoz 23 évesen mentem, de a telefonon őszintén elmondtam neki a korom, mert amúgy fiatalabbnak néztem ki… De nem volt problémája, fogadott.


Utána elmondta, hogy amúgy szokott 18 éveseket is fogadni, ha kérik hogy jöhessenek, de sokszor agresszívabbak a fiatalok (amit furcsállok, mert szerintem ez nagyon nem korfüggő)… Meg szokott buli utáni fiatalokat is fogadni, akik hajnalban mennek, holott Ő hajnalban eredetileg nem is rendel, meg külön írja az oldalán, hogy buli után ne keressék…


Erre csak azt tudom mondani, hogy nem feltétlenül kell foglalkozni azzal, hogy mit írnak a hirdetők.

Lehet csak azért írják, hogy szimpátiát keltsenek a normálisabb, megfontoltabb potenciális vendégekben…


De most is van egy 30+-os hirdető, aki meg pár havonta váltogatja, hogy mi az alsó korhatár. Egyszer 30+, egyszer 28+, de volt már 18+ is.

És nem ilyen sorrendben, hanem össze-vissza.


Nem tudom, hogy mi lehet emögött.


A 22 éves hirdető aki 30 éves kortól fogad, az szerintem több mint valószínű, hogy valójában nem 22, hanem 30-hoz közeli.

2022. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
A YouTube-on láttam egy prostituáltnak a riportját. Ő nem szerint a fiatalok, mert nem tudnak dugni, csak basznak. Viszont szereti a kis öregeket, hogy milyen meghatóan tiszelettel tudnak viselkedni, nála ezért nincs felső korhatár. Meg azért tegyük hozzá, a fiatal meg dolgoztatja rendesen, míg a (kis öreg) maszatolgat valamit, egy kis simogatás ugyan azért a pénzért aztán kész. Ez is egyfajta üzlet politika.
2022. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
link utolsó
2023. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!