Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szex közben a hüvelyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szex közben a hüvelyetekkel rá tudtok szorítani úgy a pasi péniszére hogy ne tudja kihúzni?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már?

2022. aug. 1. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudok.
2022. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen neha csinalom hogy jobb legyen neki de ugy nem tudom osszeszoritani hogy ne tudja kihuzni. Lehetetlen mert akkor olyan ero kellene hozza mint egy kez izmai ha megkapaszkodnak valamiben.
2022. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Anatómiailag képtelenség úgy rászorítani a péniszre, hogy a pasi egyáltalán ne tudja kihúzni. Olyat lehet, hogy a nő rászorít a péniszre, ez a pasiknak izgató tud lenni, főleg amikor éppen elmenne valaki. De úgy rászorítani, hogy ne tudja sehogy kihúzni képtelenség.
2022. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyira azért nem lehet szerintem. Plusz ugye elég síkos ott minden.
2022. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ez azért függ pár dologtól. szűk lány vastagabb fiúnak lehet, meg tudná tenni.
2022. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, mert eleg nedves vagyok, de erezhetoen szűkre tudom szorítani
2022. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
En imadom ha raszoritanak de nem is akarom kihuzni akkor :D
2022. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Max rászorítani lehet.
2022. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írta, anatómiailag nem tud annyira rászorítani hogy ne lehessen kihúzni. Ettől még aki járatos a Kegel-gyakorlatokban az eléggé fel tudja vele dobni a szexet :)
2022. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szoritani igen, de szerintem akkor is kitudja huzni.
2022. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!