Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki meséli el az 1.szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meséli el az 1.szexuális élményét?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy osztálytársammal történt, tipikus alom story :D.

Átmentem hozzá “tanulni” amíg a szülei dolgoztak.

9.esek voltunk.

19L

2022. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Életem szerelmének a legjobb barátjával vesztettem el, miután szerelmet vallott mégse akart össze jönni velem. Mérges voltam, csalódott és a haverja segített nekem. Elkapott a hév. Nem bàntam meg, de semmilyen volt. Kellemetlen inkább csak. Az előjáték tetszett csak. Ennyi igazából. Haverok vagyunk azóta is, bár csak 2x feküdtem le vele csak. Soha senkinek nem mondtuk el, hogy ő vette el nekem. Ekkor 16 éves voltam. Most 25 már.
2022. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
#3 ez legalabb eletszeru, en 19 evesen vesztettem el, de mar 16 eves korom ota vagytam ra. Eljott a nagy alkalom. Szopasnal semmit se ereztem, puncija az olyan szagu meg izu volt mint a romlott hus, betettem a farkam es konkretan semmit se ereztem, nem is elveztem el a csalodottsagtol. Azota szolidaritasbol dugtunk parszor, de nem voltunk egymassal megelegedve. Nem is ertem mi ebbe az egeszbe a joo, mert az hogy a szopni tud az egyeni tulajdonsag, meg oke nem tud, de az hogy a puncibol se ereztem semmit az rendesen meglepett es nem is vagyok oda a szexert, bar tudom 1 lany alapjan nem lehet altalanositani de nagyobb elmenyre szamitottam. Ebbol a storybol csak annak orulok hogy elvesztettem meg nem vágyok olyan dologra ami fele annyira se jo.
2022. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne könyveld el rossznak a szexet ez miatt. Sajnálom, hogy veled is ilyen történt, de én utána nem adtam fel és hihetetlen élményekben volt részem, ne add fel.
2022. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fesztiválon, alkalmiban, félrészegen. Nem annyira hű de nagyon tetszett a partner, de hát aki alkalmira vadászik az ne válogasson 😂 Csudi büszke voltam magamra, hogy húúúú férfi lettem - aztán másnap ugyanúgy kelt fel a nap és semmi sem lett a homlokomra kiírva. Utána is ugyanúgy meg kellett minden egyes "hódításért" küzdeni, teperni mintha még szűz lettem volna.

Azt követőek is alkalmiak voltak - de egyik sem ért fel azzal amikor már jóval később az akkori barátnőmmel bújtunk ágyba. Elég sokat hozzá tudnak tenni az érzelmek.

Ezzel együtt nem bánom, a múltat nem lehet visszacsinálni, hozzánk tartozik. Nem volt negatív élmény, sem extra pozitív. Volt azóta sokkal jobb, de ha vissza tudnék menni az időben megtenném ugyanúgy újra.

2022. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori legjobb barátommal túl sokat ittunk :D nem bántam meg mert utána évekig működtünk úgy mint barátok csak kb 2 naponta szexeltünk. Nem tudta ,hogy ő vette el a szüzességem. Meglepődött mikor mondtam hogy ez volt az első. 18 voltam.
2022. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hozzá vagy szokva a képzéshez. Amennyiben megvonod magadtól a maszturbálást, és nem stresszelsz rá arra, hogy "mi van ha valami nem lesz jó", akkor egészen más élményben lesz részed.
2022. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5:


"Csudi büszke voltam magamra, hogy húúúú férfi lettem - aztán másnap ugyanúgy kelt fel a nap és semmi sem lett a homlokomra kiírva. Utána is ugyanúgy meg kellett minden egyes "hódításért" küzdeni, teperni mintha még szűz lettem volna."


Szerintem ez a legnagyobb tanulsága a sztoridnak.

2022. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, mennyi idős voltam, talán 20 vagy 21. Asszem 2010-ben volt, vagy 11-ben? Fene tudja...

Megismerkedtem egy akkor 33 éves nővel egy netes fórumon. Elméletileg csak barátkozni akartam, gyakorlatilag viszont a második talin szex lett belőle. Egy kicsi panzióba mentünk, lezuhanyoztunk, ittunk egy kis bort aztán dugtunk. Nem volt különösebben semmi extra. Ő utána hazament, én megittam a maradék piát (állítólag otthonról még felhívott, de én olyan seggrészeg voltam, hogy semmire sem emlékeztem belőle), aztán aludtam, ennyi.

2022. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20+ évesen baràtnővel volt.. jó volt kb ennyi :D
2022. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!