Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy fiatal lányra gyakrabban nyomulnak az idősebb, foglalt férfiak, mint a korabeliek?

Figyelt kérdés
Volt részem mindkettőben, de valamiért az első kategória sokkal gyakoribb. Ha a korombeliek meg is néznek pl konditeremben, de bepróbálkozni sokkal ritkábban szoktak, mint az idősebbek (akik amúgy legtöbbször házasok, de minimum barátnőjük van).
2022. aug. 3. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert a kisugárzásod megnyerő lehet!
2022. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagyis megnyerőbb az idősebbeknek?😂
2022. aug. 3. 08:03
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi a baj? 😂Úgy gondoltam igen!
2022. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Te pasi vagy! 😂
2022. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az idősebb pasik reflexből bepróbálkoznak és mi fiatal lányok sokszor nem is járunk velük rosszul. Nekem eddig mindig bejöttek.

23 l

2022. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szexpartnerem egy negyvenes nős pasi volt. Amúgy egy szemét, de a farka miatt voltam vele...

21L

2022. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Biztos jó csaj vagy. A korunkbeli pasik félnek a jó csajoktól, az idősebbek már érettebbek, határozottabbak, nem félnek az esetleges elutasítástól.
2022. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Tehát azzal jössz össze aki hamarabb igér nem pedig avval aki a nagyobbat😅 nem vagy egy hosszútávú befektető.

Az almát se szeded le érettlenül vagy igen?

Ki kell várnod amíg a korodbeli fiúk , megépítik a fészket kettőtöknek.

Persze mehetsz egy 80 éveshez is felőlem , de kétlem hogy ott lesz az érettségijén inkább a gyerek lesz ott az apja temetésén 5 évesen.

2022. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Ezt most mire írtad? :D

Honnan vetted ezt?

2022. aug. 3. 09:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én már 36 vagyok, házas és egyvalamit megtanultam: nincs értelme tökölni, húzni az időt, félni az elutasítástól. Ha kell valami, menj és szerezd meg. Tudom, hogy fiatalon, főleg mikor még szingli voltam, órákat, ha nem napokat tudtam parázni a legkisebb dolgokon, mert féltem, hogy nem fog sikerülni. Ilyen volt mondjuk leszólítani egy lányt
2022. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!