Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfinak a nagymellűek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak a nagymellűek jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
Mert különben miért zaklatnák/bámulnák folyton a nagymellűeket? Főleg a tiniket...

2022. aug. 3. 18:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenkinek. Ha pedig igazán szerelmes vagy, nem számít.
2022. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Itt vagyok példának, nekem a kisebbek tetszenek.

23/F

2022. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszek abban, hogy ha szerelmes az ember, akkor nem számít
2022. aug. 3. 18:09
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az arc, meg a személyiség sokkal sokkal fontosabb minden másnál. Nyilván nem veti meg senki a nagy melleket sem, de lehet bennem van a hiba, én sokkal többe nézem, ha nagyon jól el tudok beszélgetni egy nővel mindenről, mint hogy mekkora mellei vannak.
2022. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Minden magyar ember totál zsíros brutál erősen csípős kajákat eszik és minden nőnek a fő kedvence a cézár saláta?

Pont ennyi féle az emberek ízlése is "mellfronton" van akinek a nagyobb, van akinek a kisebb jön be jobban.

2022. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
52%
Mini és mikro ciciket szeretem, amire már melltartó se kell, és szinte alig lehet megfogni, ami majdnem hogy csak két bimbóból áll!
2022. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, nagyon jól mondod. A szerelem nem tesz vakká. Az incelség viszont vakká tesz. Bár ez sem igaz, csak az inceleknek mindegy...


Én nem vagyok mellmániás. A kisebbek és a nagyobbak közül is egyformán sok tetszik 😋


Ami nekem számít :

1) forma

2) és hogy az arányok jók legyenek

3) a csaj arca

4) testének többi része

5) bőre, hogy ne legyen karfiolos

6) körmei legyenek tiszták

7) egészséges legyen, ne legyen büdi sehol sem

8) bónusz: jellemzően ne műszálas cuccokat hordjon, főleg ne a puncija körül. Főleg ne egy bizonyos fajta bugyit


Aztán hogy alacsony vagy magas, milyen színű a haja, az milyen hosszú , a punciját szorteleniti-e vagy sem...

...nekem nem számít. Az igényesség nem a borotvában lakozik, hanem a zuhanyfejben és tusfürdőben. Főleg ha kitolja a napi kábelt. Olyankor érdemes mosakodni, nem egész nap szaros seggel ülni/állni

2022. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Noren1989 ***** válasza:
53%
Nem. Nekem kifejezetten nem jönnek be a nagy mellek.
2022. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
Egy szép nagy mell sokat nyom a latba, de igazából a lány kisugárzása, arca sokkal fontosabb. Akikbe szerelmes voltam, azoknak egynek se volt nagy melle, sőt.
2022. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
igen
2022. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!