Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz nők! Örömet, vagy csalódo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők! Örömet, vagy csalódottságot okozna?

Figyelt kérdés

Ha első alkalom, és szádba veszed a férfi péniszét, húzogatod a bőrt, szopkodod de nem jön semmi előváladék. Vagy max egy -egy csepp 5 percenként.


Ilyenkor mi történik?

a) örülsz hogy megúsztad ezt a ki tudja milyen ízú nyálkás cuccot, vagy

b) picit csalódott vagy mert kíváncsi lettél volna hogy milyen?

c) mindegy, mert már full ki vagyok éhezve, és amúgy se vagyok szűz

d) szívesen szopok, de szopatnék is mert faszi vagyok



2022. aug. 3. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Szűzként férfivel az ágyban az a legkisebb probléma hogy jön e előváladék.

Ha választani kell akkor a)

2022. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem soha nem jön. Akkor mi van?😄
2022. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
1 miért olyan nagy baj szűzként férfivel?
2022. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kitartó vagy akkor fog az jönni :D
2022. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 7 kéretlen privátot kaptam, ezért leírom itt, hogy a szűz nőnek ilyen helyzetben mik a nagyobb gondjai szerintem ((#1 )

A rengeteg megfeleléskényszer és stressz, ami a nòben van. Mi van ha rosszul csinja, mennyire fog fájni, azt se tudja mit csináljon, azt se tudja mi jó a férfi péniszének, hol vannak az érzékeny pontok. Sőt, azt se tudja, hogy attól kene hogy jöjjön előváladek. Egy tapasztalatlan lány teljessn vakon van, hacsak a srác nem segít. Ha meg segit hogy mit hogy, akkor nem áll fenn a kérdésben lévő probléma.

2022. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"azt se tudja mit csináljon, azt se tudja mi jó a férfi péniszének, hol vannak az érzékeny pontok. Sőt, azt se tudja, hogy attól kene hogy jöjjön előváladek"


Ez elég nagy baj, ha valaki ilyen szinten tájékozatlan. Gyakorlatilag ez iskolai tananyag is (volt, legalábbis az én időmben. Mármint a nemi szervek működése)


Tehát mégis csak probléma a kérdésben említett jelenség vagy annak hiánya?

2022. aug. 4. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem sehol nem tananyag hogy hogyan izgass egy péniszt úgy, hogy a gazdájának jólessen. De ha neked az volt, érdekes iskolád van
2022. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A metélt péniszt tudod hogy kell izgatni pl? Teljesen màs technika kell hozzà
2022. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Legalább ne tetézd, ha már incel vagy 😁

Az előváladék tényét és (feltételezett) szerepét neked is tanulnod kellett. Hogy akkor épp Hannah Montanaról vagy a t.A.T.u legújabb botrányáról diskuráltál-e, az nem az oktatási rendszer hibája 😉

2022. aug. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!