Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegben szerettek szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegben szerettek szexelni?

Figyelt kérdés
Én nem igazán. Így is majdnem megfőlök, nem még benne legyek a nagy meleg, zsíros muffba.

2022. aug. 5. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Megfőlök 😄 az szép. Na mindegy. Én mindig szeretek. Hidegben, melegben, reggel, este, éjjel, nappal, télen, nyáron... Szóval nekem mindegy 😄
2022. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy zsíros?😂😂
2022. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csak melegben meg hidegben szeretek szexelni, meg a kettő között.
2022. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek
2022. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%

Én nagyon szeretek a páromra még 35-40 fokban is rámászni. Mindketten verítékezünk, összetapadunk, ragadunk, tiszta csatakosak, ziháltak leszünk, mintha egy gyorsvonat gázolt volna át rajtunk, ez is fokozza közöttünk az izgalmakat.

Utána természetesen mindketten tisztálkodunk és úgy térünk aznap végleg nyugovóra, bár egy kicsit néha zavaró, hogy az izzadságunktól átnedvesedett ágyneműn fekszünk, vagy azzal takarózunk (én például az egyik lábam és a fél hátam mindig betakarom még a legtrópusibb éghajlaton is), de akadnak a problémára egész jó gyártói termékek, pl. Electrolux, LG, Whirlpool stb. 😊

Ez a "nagy, meleg, zsíros muff" részedről viszont borzalmasan degradáló. Feltételezem, ezen kívül sem tanúsítasz semmi tiszteletet a párod/partnered iránt. Már ha egyáltalán létezik.

2022. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld ki hogy csak a levegőben tologatod ki-be!

Az érzés alig rosszabb mint egy nagy, meleg, zsíros lötyögős muff! (És a levegő nem is büdös!)

2022. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én fáradt vagyok a hőségtől mindig,így a szexért sem vagyok úgy oda.N
2022. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Zuhany ala mindjart beviszem pasit
2022. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A muff az sosem zsíros!
2022. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2022. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!