Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb péniszt kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb péniszt kedvelő lányok! Milyen érzés egy kisebbel a szex, miért jobb a nagyobb? Mit gondoltok a kisfarkú férfiakról?

Figyelt kérdés
Mit (nem) éreztek, ha egy kisebbel szexeltek? Hogy tudnátok leírni, miben más egy nagyobbal? Tudtok egyáltalán férfiként tekinteni valakire, ha tudjátok, hogy kicsi neki? Összejönnétek egyáltalán ilyen férfivel? Kis méreten én 14 centit és kisebbet értek, a 15-öt határesetnek tartom. Arra is kíváncsi vagyok, hogy ti mekkorát tartotok kicsinek és ideálisnak, továbbá a korotokat is leírhatjátok.

2022. aug. 6. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
farkaséhes vagy, ennél, de csak egy fél falatnyi kaját kapsz. jóllaksz?
2022. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A lányok nem szeretnek a 36 -os lábukra egy 38-as cipőt húzni, és a 39-es lábméretűek sem szeretik a 36-os lábbeliket! A fiuk nem tehetnek arról, hogy mekkora farokmérettel áldotta meg őket a természet, mint ahogyan a lányok sem tehetnek arról, hogy mekkora a mell méretük. A fiuk csak arról tehetnek, hogy mekkora a hasizmuk a lányok meg arról, hogy mekkora a fenekük.
2022. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Hogy jön ide a mellméret?
2022. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyfarkúaknak több önbizalmuk van, ezért is vonzóbbak.
2022. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Inkább azt írta volna hogy van aki tág hogy egy lovaskocsi is megfordul benne van aki meg szűk aki egy kisebb péniszt is nagynak érez...A lányok sem tehetnek róla...
2022. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az átlag méret teljesen kielégítő, ha a ránőtt férfi is normális. 11-16-ig nem is érdekel, hogy mekkora. Ha ennél kisebb, vagy nagyobb, akkor a normális pasitól még jobban elvárom, hogy figyelmes legyen. 8-tól lefele és 22-től felfele azért nem valószínű, hogy menne nekem, bármilyen a férfi. Hát ennyi az őszinte válaszom. 48/N
2022. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag nekem jó. Nem vagyok extrém nagyravágyó, annyi, hogy azért az átlagot érje el, ha lehet.
2022. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méreten van a hangsúly, sokkal inkább azon ahogy csinálja.
2022. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjuk már a szöveget h nem számít a méret!

De igenis számít! Nem tudok neked pontos méretet mondani és ez szerintem egyénenként változó is.

Nekem volt egy pasi az életemben, neki volt addig a legnagyobb amivel volt dolgom. Imádtam! Úgy éreztem h teljesen kitölt, olyan meélységekben bennem volt h csillagokat láttam!

Aztán szakítottunk. Jött egy másik. Mikor szexre került a sor, hát nagyon ki voltam éhezve. Misszionárius póz, ok, én nem éreztem semmit, ok, egyszer legördült rólam, mondom te vegeztel? Mondja igen. Hát én azt sem éreztem h betette!!! Utána leesett a tantusz h miért nem engedte hogy leszopjam 🙈🙈🙈

És nagyon rossz érzés volt egy igazi oda a..ós szex után ilyet átélni.

2022. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
A kisebbel nem elég kielégítő a szex, nem annyira lehet érezni.
2022. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!