Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menők mind cuckoldok mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menők mind cuckoldok mert az a nőket tiszteli?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#14

Biológia szerint az a lényeg, hogy te termékenyítsd meg, nem az hogy bárki megtermékenyítse.


Köszönjük az értelmes hozzászólást.

2022. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Egy csicska vagy a nők szemében.
2022. aug. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Még azt is megsúgom hogy ha 2 férfi spermája keveredik a hüvelyben akkor életképesebbek mindkét férfi spermiumjai.


14-es voltam.

2022. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Igen, de még mindig nem fogod fel, hogy a férfi a saját génjeit akarja tovább örökíteni és nem a másikét?


Most miért a hatásfokról beszélünk, hanem az alap ösztönökről?

Lehet okoskodás helyett maradhatnál a témánál.

2022. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert mi a téma ?


Nem vagyok menő attól hogy izgat a cuckold, viszont erős érzelmi intelligenciát feltételez azoknál akik ezt hosszútávon boldog párkapcsolatban meg tudják élni.

2022. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az a téma, hogy ez mennyire normális és természetes viselkedés / a párok viszonya.


Szerintem nagyon szánalmas, hogy mást kell odahívnod hogy dugja meg a barnőd XD


Most kajak arra gerjedsz, hogy egy másik random ember megdugja a párod? Aztán meg itt racionalizálsz? 😂

2022. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26:


Biológiailag teljesen ésszerű hogy az erősebb hím termékenyíti meg a nőstényt. Ahogyan az is ha többen szexelnek vele nagyobb eséllyel termékenyül meg.


Nem kell hogy ez így legyen. Az emberi társadalom már nem ebbe az irányba ment az elmúlt pár ezer évben.


"Most kajak arra gerjedsz, hogy egy másik random ember megdugja a párod?"


Igen erre is. De engem az is izgat ha ketten vagyunk, vagy más férfiakkal közösen dugni Őt.

2022. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!