Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mennyire zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha egy korotokbelinek több szexuális élménye volt mint nektek?

Figyelt kérdés
Tárakeresőkön ismerkedem, valakinek már volt szex 22 fiuval 18 évesen valaki meg még semmilyen szexuális dolgot nem élt át. De legjobban az nyomaszt ha egy átlagos lánynak volt egyéjszakás kalandja, kapcsolat meg minden igazából ő neki már ujat mutatni nem lehet. Nekem meg éppenhogy sikerult a tizeséveimbe elveszteni a szüzességem az is anniyra frusztrált hogy mindenki szexelt körülettem csak én nem (de szerencsére már ez kapcsolatban megtörtét.) Szüleim is mondják hogy ki kell több lányt probalni (nem csak szexualisan hanem mindenhogy) kb. 4-6ot mire kiválasztom a feleségem, de nekem annyi sose fog összejönni nem hogy fiatalon hanem egész életembe se. Nem önsajnáltatás miatt írok, csak nem érez senki velem együtt, mert akinek nincs csaja az boldogan elvan egyedül, aki meg nem boldog az talál magának. Bár nekem nehéz volt amugy is ismerkedni mert fius iskolába,kollégiumba jartam de mások szerint ez nem kifogás, szerintem meg sulibol sok jo kapcsolat születik meg azontúl tapasztalatot szereztem volna. Az hogy be vagyok pánikolva meg elvagyok keseredve az enyhe kifejezes igazábol arra is gondoltam hogy elmegyek pszichologushoz igaz hogy ő sem segitene de akkor megvigasztalnam magam azzal, hogy en azt is megprobaltam. Hatha van valami tanacsozok meg igazabol azert írtam, hogy hátha akad meg olyan aki így érez mint én. 20/F
2022. aug. 7. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy olyan lánnyal aki 18 éves 22 partnert tud maga mögött komolyat nem terveznék, de kipróbálni ezt azt teljesen jó csak ne szeress bele. Megtanulod hogyan kell bánni a nőkkel, szót tudj velük érteni a későbbiekben erre teljesen jó, aztán kereshetsz komolynak olyat akin nem ment végig egy egész osztály.
2022. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat aki ilyen sok fiuval volt nevezhetjuk ribinek is nyugodt szivvel. Nem szivesen haverkodom ilyen lanyokkal. Amugy egy picit jobban is lettem hogy kiirtam magambol az erzeseimet😌
2022. aug. 7. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fahaszt érdekel mások szexuális élete? Nem így haverkodok, hogy "Szevasz, te hány puncit húztál ma karóra? Megvolt a 3 vagy te is ki nyomi vagy aki nem ér fel hozzám?"

Vagy épp hányan jártak benne. Komolyan nem értem a kérdést.

2022. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Szerintem ez egyértelmű irigység a részedről. És ezt nem csak azért mondom, mert jaj, nem tetszik neked hogy a lány sok fiúval volt, ezért irigy vagy. Te magad írtad le hogy frusztrált hogy mások ennyi emberrel voltak, te pedig nem. Ha te lettél volna ennyi lánnyal, csak senki ne bélyegezzen meg gondolom, de ha egy lány, akkor meg ri*banc. Ha rendesen védekezett meg minden, akkor szerintem az ő döntése, hogy mit kezd az életével.
2022. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy. Voltam olyan férfival is aki azt mondta én vagyok a harmadik nő az életében, meg olyannal is aki 20 feletti számot mondott. Nem ez számít.
2022. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam meg a gondolataimat. Nem is igazán az érdekel hogy mások mit szolnak mert igazábol senki nem kerdezi meg, hanem sajat magam erzem rosszul, hogy nekem semmi ,,elmeny" nem jott ossze, masoknak meg egy sima hetkoznapi randin is mar szex van vagy hasonlok. Meg én valahogy mindig kivancsi vagyok ha egy lannyal tervezek komolyat hogy miket csinalt elottem hogy azert tudjam kb hogy en vagyok a 100. vagy az elso es hasonlok. (Amugy nem szeretem megkerdezni mert ihen irigy vagyok meg feltekeny de ezek a dolgok nelkul nekem nehezen mennenek ha el is jutnank szexig ezek az infok nelkul akkor is azon agyalnek kozbe hogy vajon elottem itt mar hanyan jartak. Arra gondoltam hogy elmegyek szorakozohelyre mert allitolag ott sokkal konnyebb meg ott nem kerdez senki semmit csak minden a pillanat hevebe tortenik.
2022. aug. 8. 10:09
 7/14 anonim válasza:
100%
Minden rossz indulat nélkül, a pszichológus nem rossz ötlet.
2022. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sose érdekelt másnak a hazugsága.

Mert a legtöbb ember hozzá tesz rendesen .

2022. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Figyelj, mindenki azt mond, amit akar. Mondjuk a szüleiddel nem értek egyet, hogy ki kell minden csajt próbálni. Nyilván lehet ismerkedni, de csak tudod, már 20 éves korodra, hogy milyen ember a másik. Érdemes vele hosszútávon tervezni, vagy felesleges.
2022. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek minden vicc új! - mondják

A szexualitásban sincs új a nap alatt! Számtalan élethelyzet volt már a világon. Ha megismersz valakit, akkor nem az alapján fogod megkedvelni, megszeretni, hogy mekkora a farka, puncija, vagy mennyi partnere volt előtted. Amikor kialakul a barátság, a vonzalom, nem igazán fog érdekelni a múltja. (még a bűnözőket, gyilkosokat is képesek egyesek szeretni)

Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, kamaszok, fiatalok (de akár felnőttek is) sokszor mondanak nagyot, vagyis hazudnak, abban a hitben, hogy evvel felkeltik a figyelmet vagy éppen lázadó hangulatuknak megfelelő megbotránkoztatást érek el. Pl.: "szex 22 fiuval 18 évesen" Egyesek pedig a valóságot szépítik hazugságokkal. Miközben aktív szexuális éltet élnek (ki így, ki úgy), addig kifelé játszák a szendeszüzet.

2022. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!