Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves fiú vagyok és eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok és eddig 8x volt alkalmam dugni. Nagyon gyenge teljesítmény? Lehet még sikerem?

Figyelt kérdés

Más fiú 1 héten dug ennyiszer kb.

Kapcsolat kéne de az sehogy nem akar összejönni, pedig ott jó sokszor csinalhatnánk:D


2022. aug. 9. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

És mi az amit teszel érte?

Itt hiába picsogsz !!!

2022. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ha ahelyett, hogy itt siránkozol, egy kapcsolaton dolgoznál, akkor előbb összejönne. Hogyha hal üzemmódba kapcsolsz, és csak a farkad irányít, akkor nem is fog összejönni. Igen, ez nagyon gyenge, de lehet még sikered. Nyomhatnám most a dumát, hogy nem baj, valaki még szűz ebben a korban, de ettől neked nem lesz jobb. Kezdj el dolgozni az ügyön, mert egyedül úgy érhetsz el bármit
2022. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szexuálterápia, vagy sima.
2022. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8x jobb vagy sok másoknál
2022. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen sikerült először.
2022. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mind kaland volt? Nekem még egy se jött össze. Csak kapcsolatban szexeltem, de ott a rosszat is el kell viselni a másikból. Jobb lenne a kaland, amiben csak a legjobb részt adják az emberek.
2022. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GyK Balázska 31 éves és nem dugott ennyiszer az életében. És nagy valószínűséggel a következő 31 évében sem fog nőni ez a szám mert előbb lesz impotens mint hogy egy nő szóba álljon vele. Ennek fényében értékeld a helyzetedet.
2022. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a napi rekordom több volt 23 évesen 8nál.

Szóval ja, kevés.

2022. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ez verseny?

Nehezen fogsz behozni egy olyan pasit, aki már 16-17 éves kora óta szexel.

2022. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!