Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is előfordul olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordul olyan, hogy 1-2 hétig nem szexel a párjával?

Figyelt kérdés
Első kapcsolatom. Eddig rendben volt a szexuális életünk, most minden különösebb ok nélkül (tehát semmi extra nem történt, sem veszekedés, sem betegség, stb) nem szexeltünk lassan két hete. Ilyen még nem volt, úgyhogy kicsit aggódom. Nálatok is előfordul ilyen?
2022. aug. 9. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Feleségemmel volt, hogy egy hónapig nem szexeltünk.
2022. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen... bár nem az első pár hónapban, nem tudom, ti mennyi ideje vagytok együtt...
2022. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mi 8 éve vagyunk együtt és sok ilyen időszak volt. Volt hogy egy hónapig nincs szex. Aztán meg minden héten 2-3-szor is. Sokmindentől függ.

Én többre értékelem azt, hogy amikor van szex az nagyon jó, mintha mindennap lenne, de csak ilyen rutinszerű dugás.

2022. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal törődj hogy másnál mi van, azzal úgyse jobb neked.

Hanem próbáljátok mgoldani .

Amúgy amikor erről beszélgettetek akkor mire jutottatok hogy miért van ez és mit lehetne javitani rajta , ha nem jó így????

2022. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szokott ilyen lenni, utána nagyon jó a szex.
2022. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét? Mindjárt sajnálni kezdelek, kislány!

Hidd el, lesz ez még így se! De örülnék én, ha 1-2 hetente lenne szex! De a feleségem max havi 1x hajlandó velem lefeküdni, akkor is fadarab.

2022. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Volt bizony.Én például menstruációkor sose zaklattam a párjaimat. Volt, hogy utána is eltelt pár nap mire mindkettőnknek kedve lett hozzá.
2022. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. havonta van, egészségügyi probléma miatt
2022. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nálam nem szokott ilyen előfordulni. Túl nagy a szexuális étvágyam ahhoz, hogy 1-2 hétig kibírjam. 23/L
2022. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hopplá! Általában ha hirtelen lecsökken az együttlétek száma "ok nélkül" az nem túl jó ómen a jövőre nézve - jelezheti a kezdődő érzelmi elhidegülést is. Ne hagyd annyiban a dolgot és próbáljátok ismét felpörgetni a fordulatszámot!
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!