Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok többségének volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többségének volt már minimum egy kaland?

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy lányt akkor szinte biztos hogy volt már minimum 1 kalandja?

Szép, népszerű, társaságkedvelő lányokra gondolok.


2022. aug. 12. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
És ez miért is számít neked?
2022. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a jelentősége? Akár volt, akár nem, attól még lehet teljesen normális, rendes lány.
2022. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
14 évesen nem biztos, 20 évesen már 99%.
2022. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos igen, ezek a kalandok minden lány életében megvannak.

Én olyanról is tudom, hogy volt, akiről még a legvadabb álmomban sem tudtam volna elképzelni, fizikai és szellemi lehetetlenségnek tartottam, hogy neki kalandja...egyejszakasa lett volna...mai napig nem hiszem el. De aztán egy másik lány ismerősömről is kiderült, de róla már tényleg nem hittem el, azt meg végképp nem, hogy több is.

Legyen vak, süket, fél lábú, ocsmány, ronda, undorítóan kövér, ápolatlan, büdös, koszos, büdös szájú...haver, mindig jön egy pasi akinek ő lesz a best és megdugja, ez elkerülhetetlen, ne is agyalj ilyeneken, inkább bízz benne, hogy a sok kalandtól valamit tanult a szexből és egy igazi kis szajha az ágyban.

2022. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem még soha nem volt kalandom. Komoly több éves kapcsolataim voltak. Sosem vágytam arra, hogy egy f@sz csak 1x használjon.
2022. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lehetne?

Azt hiszed csak a férfiak vágynak szexre, elköteleződés nélkül?

Vannak olyan pasik, akiket érzelmileg, értelmileg nem tart sokra az ember, de ha már rég volt bárkihez közöm és szingli vagyok, miért ne?

Vagy ez csak a férfiaknak megengedett?

Ugyan már.

2022. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ajjaj #6-os! Mindjárt jönnek a privátok, hogy most mennyire vagy elhanyagolva...😀
2022. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
#7 nem félek, tudok magamra vigyázni :D
2022. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#8

Az a durva, hogy én is kaptam privit...🤣

#7-es voltam.

2022. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

#7


Hát ilyen az élet 🤣

2022. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!