Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM rendezvényeken maszkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM rendezvényeken maszkban kiderülhet, hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés

Sokat kerestem dominát vagy domináns párt magamnak, de nem találtam. Gondoltam, elmegyek egy rendezvényre, mert nem nézek ki rosszul, ott talán több esélyem lenne. De azzal meg az a baj, hogy felismerhető lennék, és ciki lenne, ha egy volt évfolyamtars, kollega, szomszéd vagy rokon rám köszönne.

Egy maszk vajon megvédene ettől?

Sokan mennek maszkban? Egyáltalán illik ott az ilyesmi?



2022. aug. 13. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősnek lehet nagyobb ciki ha találkoztok szerintem!
2022. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt, férfi vagyok.
2022. aug. 13. 10:45
 3/15 A kérdező kommentje:
1: ez változó lehet. Ha a prostinak állt egykori osztálytársnőmmel találkoznék ott, ő biztos nem érezné kínosnak és kényesnek sem a dolgot, egy hét múlva már minden ismerősünk tudná. Számomra ez bizalmasabb dolog ennél.
2022. aug. 13. 10:50
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő is ott van, akkor nem ciki, hogy azonos az érdeklődési körötök helyén tudja kezelni. Max. lesz egy új témátok. Senki se fogja kibeszélni, de ha nem vállalod az arcod úgy nehéz lesz...
2022. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, de egy ilyen rendezvény számomra mar maga a nyilvánosság. Nincsnek fóbiáim, de ahol száz ember van, ott már lehet ismerős is. Allítólag sokan jarnak maszkban, írta privátban egy válaszoló. Igaz ez?
2022. aug. 13. 11:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendezvényen voltam, senki nem volt maszkban. Nekem is fura volt első pár percben, de játszottam is később.
2022. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
- Egyátalán nem "ciki", hiszen Ő is emiatt van ott! Én maszk nélkül voltam Bdsm találkozón, egy korábbi munkatársnőm volt az egyik domina este! Azóta is összekacsontunk a buszon! Műveltség,diszkréció kérdése!
2022. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz, és valóban, a maszk lehet egy jó megoldás.

Nagyobb volumenű, dresszkódos fétis partikat javasolnék, mert rajtad kívül még sokan lennének ugyanúgy maszkban, gyakori kiegészítőnek számít.

Egy beszélgetős-ismerkedős és / vagy kisebb létszámú, bdsm-es tematikájú bulis esten már sokkal kisebb arányban fordulnak elő maszkos résztvevők vagy egyáltalán nincs is senki...

Állíts össze egy jól kinéző fétis szettet amivel jól mutat a maszkod is, és nem marad el a siker.

Ami nem annyira jó, hogy jobb buliból nem sok akad, talán negyed évente ha van egy.

2022. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak ilyen bdsm esemény helyek?
2022. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbiakat ajánlom, a többi felejtős:


[link]


[link]

2022. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!