Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy pont elélvezés előtt csúszott ki a bré a lányból? Mármint, hogy már teljesen rákészültetek és kijött?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: ti elélvezés előtt inkább gyorsítotok a tempón, megálltok vagy úgyanúgy folytatjátok tovább?

2022. aug. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Persze, mivel megszakítva védekezünk.

Egyébként rágyorsítok, gyorsan kiveszem, ő még ráfog, rásegít kézzel és így a hasára, mellére ha úgy van az arcára is spriccelek. Persze ez misszionáriusban. Hátulról meg kihúzom és puncira, vagy a fenekére, hátára élvezek.

Vagy ha érzem hogy nem sok van hátra, előtt áttérünk análra, ott mehet bele.

2022. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megesik hogy pont akkor csúszik ki de az csak véletlen. Attól függ hogy mit szeretnék. Ha még nem akarok el menni akkor lassítok vagy meg állok. Ha már el akarok menni akkor inkább gyorsítok. De igazából helyzet függő. Attól függ hogy esik jól és mit szeretnék ahogy írtam is
2022. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy ha fogamzásgátlót szed a barátnőtök és beélvezhettek. Gondolom nem lehet kellemes érzés. Vagy az elélvezés úgyanolyan jó punciba, mint bárhova máshova?
2022. aug. 13. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát punciba elég jó el menni. Szerintem jobb mint bár hová. Mondjuk popsiba is jó lehet bár sajnos azt még nem tudtam kipróbálni
2022. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Popsiba nekem kicsit jobban bejott, jó szűk, és mintha lassítva pukanal el.
2022. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt. Nagyon elrontja az érzést. Gyakorlatilag elvesztegetése volt számomra, mintha bent maradna egy tüsszentés.

Ilyenkor hirtelen nem is lehet visszadugni, mert mire reagálsz, meg a másik fél is kapcsol, hogy segítsen hozzáférni a visszarakáshoz, már vége is az ejakulációnak, vagy már csak az utolsó 1-2 másodperc végződik bent. Nem jó.

2022. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, gondoltam, hogy nagyon rossz érzés. Ilyenkor talán olyan pózt kellene választani, ahol kisebb az esélye (ha van ilyen, szűz vagyok még és lány).
2022. aug. 14. 07:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor gyógyszereztünk és gumi nélkül csinàltuk akkor sokszor volt ilyen..baràtnőm nem engedte h a puncijàba menjek el.. Óvszerrel meg mindegy. Én àltalàban lassìtok majd begyorsìtok a lövés előtt:)
2022. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy a méretem miatt, vagy nem tudom miért, de nekem még sosem csúszott ki. El nem tudom képzelni, mit kell hozzá bénázni. :D
2022. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt sajnos, hogy pont ő volt orgazmus előtt, és én kihúztam, vagy kicsúszott, vagy pont megálltam. Nekem nem volt ilyen, mert mindig kézzel vagy szájjal fejez be, szex közben nem szeretek és nem is nagyon tudok elmenni.
2022. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!