Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a csajom csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a csajom csak úgy hajlandó szexelni/orálozni, hogy előtte megmostam jó alaposan a szerszámot?

Figyelt kérdés

Ha a legkisebb, csak sima szagot is megérzi rajta, mehetek vissza, mert szerinte a sima testszag is undorító.


Semmi spontán akció így.



2022. aug. 13. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem teljesen normális, de legalább így orálozik, sokaknál még így is esélytelen lenne.


Mindig azt tartsd szem előtt, hogy lehetne rosszabb is.


Én speciel minden pisilés után megtörlöm, és megmosom!

2022. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
egy ideig tőlem is ezt kérte a csajom de nekem a világon semmi problémám nem volt ezzel.
2022. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez normális. Nekem pl kifejezetten erős a fasszagom, még én is simán érzem ha nap közepén elkezdek pisilni.
2022. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem tudom, en imadok szopni, szeretek a farok izet, a spermaet meg foleg, szoval nem kell elotte megmosni, de ettol fuggetlenul legyen igenyes!
2022. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Normális szerintem. Én is szeretem, ha legalább nemrég volt mosva. Én is megmosom a puncim, ha aznap még nem fürödtem, és akció van. Intézd el, mielőtt belevágtok, akkor nem hangulatromboló.
2022. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem normális, én is csak így vagyok hajlandó, ha előtte megmossa, meg nekem is akkor engedem ha előtte megmoshatom. De ez csak az orálra vonatkozik, szex lehet spontán is mosi nélkül ha úgy jön ki.
2022. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Normális, bár szerintem ha alapvetően igényes vagy, akkor nem lenne baj, ha nem frissen mosott. Sokakat beindít. De sajnos sokan nagyon kényesek.
2022. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kiábrándító így aki ilyen kényes ne pasizzon legyen leszbi ..szánalmas.
2022. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Örüij neki, hogy csak ennyit kell tenned érte!
2022. aug. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Az nem normális, hogy egyáltalán ilyet kérdezel. Te odatoltad a retkes, túrós farkadat a csajod képébe? 🤢🤢🤢
2022. aug. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!