Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elterjedt az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt az anális szex manapság ? Én nagyon szerencsésnek érzem magam mert a feleségem engedi és szereti. Vagy ez már inkább általánosnak számít ? 36F

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort hogy láthassuk melyik generáció mit gondol erről valójában.

2022. aug. 14. 12:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Feleségem nagyon megszerette. Az ujjazás bármikor nagyon jólesik Neki. És az is jó, hogy teljesen el tud lazulni közben :)
2022. aug. 14. 15:11
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Én tudom, hogy mi kivételesek vagyunk, de nálunk mindennap van anál.
2022. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12: És minden nap van előtte kisebb beöntés is ? :O


Ezt mi nem bírnánk..

2022. aug. 14. 21:47
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy. Mi nem csinálunk ilyen hatalmas szeánszokat előtte. Sose volt beöntés, és plugozást-sikosítózást sincs.
2022. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer láttam erről egy statisztikát. Ott valami olyasmi szerepelt nagyságrendileg, hogy a párok kétharmada legalább kipróbálja, egyharmada pedig műveli is rendszeresen. Azt mondjuk nem tudom, hogy pontosan hol és milyen korosztályban készítették a felmérést. De nagyjából reális szerintem.
2022. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15: Itt nagyon más jön ki. Pedig itt olyan emberek vannak többségben akik szexcentrikusak :)
2022. aug. 15. 13:32
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sokáig közömbös volt (45F), annyi minden más izgalmas is van a szexben, de a szeretőmmel (43N) spontán jött egyszer és rákaptunk. Neki sem volt lényeges, de nem is zárta ki. Aztán egyszer hátulról dugás közben ujjazni kezdtem a popsiját és annyira izgatta, hogy akkor nosza, tegyük át. Azóta is élvezzük, imádok a fenekében elmenni, de csak minden 3-4. alkalommal vesszük elő.
2022. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Zsolt32bp ***** válasza:

Rég volt benne részem így ha van kapható lány írjon

40f

2023. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!