Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lett a női mellbimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett a női mellbimbó ilyen izgató? Van olyan hetero férfi akit nem izgat? /F

Figyelt kérdés

Valamiért engem a legeslegjobban a női testen a mellbimbó izgat a legjobban, és igazából bele gondolva tök fura ez, hogy maga a mell és a mellbimbó úgymond szexualizálva van, mivel gyakorlatilag nincs köze a szaporodáshoz. Mitől alakulhatott ez így ki az emberekben? Arra is gondoltam, hogy egyrészt “tiltott gyümölcs” mert nem szabad mutatniuk a nőknek, és ezért lehet izgató. És lehet hogyha olyan kulturában nőttem volna fel ahol a strandon a nők is félmeztelen mászkálnak, akkor annyira nem is lenne izgató mint most.


Ettől függetlenül annak a híve vagyok, hogy nem kell minden esetben szexualizálni a női testet, én sosem akarok senkit sem stírolni, ha esetleg átüt a bimbója a ruhán mert nem vesz melltartót, szerintem ehhez ugyanúgy joga van a nőknek főleg ilyen melegben és nem fogom bámulni miatta.


Ti mit gondoltok erről? Lányok véleménye is érdekel, hogy ti mennyire érzitek intimnek a mellbimbótokat? Szerintetek intimebb a ti mellbimbótok mint egy férfié?


2022. aug. 14. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy intimebb, mint egy férfié. Ha egy férfi mászkál csupasz felsőtesttel az utcán, vagy mondjuk biciklizik, max egyszer ránéznek és mindenki megy tovább. Képzeld el mi lenne, ha egy nő mászkálna csupasz felsőtesttel az utcán.

Szerintem izgató benne a férfiaknak pl az, hogy szexuális izgalom hatására ugyanúgy megmerevedik és feláll,mint a pénisz :-)

2022. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányként nekem teljesen kettős érzésem van a melleimmel és a mellbimbóimmal kapcsolatban.

Az egyik, hogy nem szeretem annyira őket, mert nem gömbölyűek a melleim, hanem kicsit csúcsosak, és ráadásul a mellbimbóim formája sem ugyanolyan.

Viszont nagyon szeretek játszani velük, mert nagyon jó érzés, és nagyon imponáló is egy férfiban, hogyha szeret a melleimmel játszani, akár hosszabb ideig.

Pontosan ezért is érzem intimebb dolognak a mellbimbóimat, mivel nem is szépek és nem is mutogatnám akárkinek.

2022. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 szerintem a csúcsos mell izgalmasabb tud lenni mint a sima kerek, nekem kifejezetten tetszik, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2022. aug. 14. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tanulás kérdése. Valamikor összekötödött benned a szexuáliás élvezettel a mellbimbó. Másnak meg ez is csak egy semleges testrész.
2022. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Lehet igazad van, nem tudom, én eléggé szégyellem.

Ráadásul nemrég szembesültem azzal is, hogy a bimbóudvarom is nagyobb az átlagnál, szóval most már tényleg azt gondolom, addig jó, amíg melltartóban van. Persze plasztikáztatni nem fogom, mert nem szeretném. De ez jutott, hiába panaszkodnék, nem kapok másikat :D

2022. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyon kerek cici nem jó, mert mű hatása van, szóval nagyon is jó, ha természetes esése és formája van.

És nem tudom hogy vagyunk programozva, de én is ha női kivillanó vagy átütő mellbimbókat látok, akkor azonnal odafagy a tekintetem, és gyönyörködök bennük. És a barátnőm mellbimbóival is imádok játszani, illetve szopkodni.

2022. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is a mellbimbó izgat elsősorban. Mindegy mekkora és milyen mell van alatta. Mondjuk épp ezért a kisebb, akár lapos mellek is nagyon tetszenek.
2022. aug. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!