Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek így is élvezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek így is élvezetes a lovagló póz?

Figyelt kérdés
Ha a lány nem fel-le, hanem előre-hátra lovagol a farkatokon. Én szoktam így az ex-barátaimon, mert úgy ingerlődik a csiklóm is, tehát nekem is jó, és ők egyszer sem mondták, hogy rossz lenne, de tegnap láttam egy mém-et a facebookon, aminek az volt a témája, hogy gáz, amikor egy csaj így lovagol a pasin.
2022. aug. 14. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm, aki így szerette, de annyira durván csinálta, hogy fájt, és azt hittem, hogy tőből eltörik a farkam.
2022. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kombinálva jó mert így tudok csak elélvezni!
2022. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kisebb inger, nem ugyanolyan jó, de ellensúlyozza, hogy a nő számára pedig élvezetesebb, és ez fokozza a férfinek is az élményt.
2022. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ex-barátaidon? Álmodik a nyomor. Én ezt nem veszem be!
2022. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül rossz ez sem, de azért az igazi az, amikor rendesen fel-le lovagol a csaj rajta. Szóval ha lehet, minimum úgy csináld, hogy kombinálva a kettőt. Egy kicsit csinálhatod így előre-hátra, hogy a csiklódat izgassa, és beinduljál tőle, aztán viszont lovagold meg őt rendesen, hogy a párodnak is jó legyen, és el tudjon élvezni közben! ;)
2022. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 manly ***** válasza:
Ez bejön nekem, az első lovagló ilyen volt.
2022. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!