Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik egész életükben csak prostituáltakkal voltak?

Figyelt kérdés
Ti nem éreztek szorongást amiatt, hogy senki nem vonzódik hozzátok, hogy a saját akaratából feküdjön le veletek?

2022. aug. 15. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem érdekel.
2022. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Rám nem igaz az állítás, de végtére a prosti is akarattal fekszik le valakivel, nemcsak a pénz végett. Kell a pénz is, de én már nem egy esetről hallottam, hogy még a prosti sem vállalta be az illetőt.
2022. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

#2


Olyan értelemben akarattal, hogy vannak, akiknél megtűri, hogy hozzáérjenek, a pénz miatt. Ez semmi, attól még ugyanúgy nem érdekli őt a manus, és feltehetően alig várja, hogy legyen már vége a szexnek, és menjen haza a manus.

2022. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem a kérdést, hogy akinek nincs, aki kívánságból fekszik le vele. Tudom, hogy elvileg a prostiknal is előfordulhat ez, de szerintem elég ritka.
2022. aug. 15. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Azok a férfiak jarnak prostihoz, akiknek csak a 10/10es nő jó! Egyéb esetben, beérik egy kevesbé karcsu, nem annyira szép nővel is. De mivel a férfiak többségének az elvarasai az egekben vannak a külsőt illetően, igy marad nekik a prostizás.
2022. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval, nem azert prostiznak, mert ne kivanta volna meg őket valaki, önszantukból...csak aki megkivanta őt, az nem volt neki eleg jó kulsore
2022. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Vannak férfiak, akik senkinek semmilyen körülmenyek között nem kellenek.
2022. aug. 15. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
1 komoly kapcsolatom volt eddig a többi mind prostival volt. Akkor engem nem kìvàn senki? Ugyanmàr.. Nyìlvàn próbálkozom a rendes csajoknál is csak azért a màsik oldalon is vannak problémák, az elvárások az egekben és jelenleg nem vagyok olyan élethelyzetben hogy képes legyek megfelelni az elvàrásoknak ìgy marad az egyszerűbb út a kurvàzàs. Probléma mentes 10/10 nőkkel tudok szexelni és közben épìtem a jövőmet nincsenek dràmàk nem húz vissza senki
2022. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Igen.Az összes csajom az volt.Nem hivatásosak,egyszerű nők.Csak férfi kell,aki kihozza belőlük a kurvát.És ki lehet.Fizetni szexért? Egy üres gázöngyújtót se adj.
2022. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Velem soha nem feküdne le senki.
2022. aug. 24. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!