Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy bulikóma után az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bulikóma után az elővett (merev) farkamról találok képet a saját telefonomban, akkor csinálhattak vele valamit, vagy csak poénból kivették nekem?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk? Nem mi buliztunk veled.
2022. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszarok ezen a kérdésed :D
2022. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Van egy jó, és egy rossz hírem.

A jó hír az, hogy bizonyára használatban volt, az-az tutira hogy nem vagy már szűz.

A rossz hír az, hogy nem csajok használták. :D

2022. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hát nézd, sajnos erre mi egyáltalán nem tudhatunk neked bizonyossággal válaszolni, csak tippelgetni meg elméleteket gyártani tudhatunk. Én annyit tudok mondani, hogy volt egyszer egy buli, amin az egyik csávó kidőlt, eszméletlenre itta magát. Odament hozzá egy másik részeg fickó, idősebb volt. (Ez még a középiskolás évek alatt történt.) A faszi elébe állt annak, aki ki volt dőlve, letolta a gatyeszt, és tök poénból az eszméletlen faszi szájába tolta a farkát, majd jót röhögött, eltette, és elment inni tovább. Mindezt úgy, hogy a barátnője, akivel elvileg komoly kapcsolatban voltak, ott állt mellette. Tudom, hogy ennek nem sok köze van a kérdéshez, de ezzel csak azt akarom hangsúlyozni, hogy tényleg bármi megtörténhet, attól függően, hogy milyen a buli és a társaság. Én a helyedben egy olyan embertől próbálnék meg válaszokat kapni, akiben maximálisan megbízok. Ha nincs ilyen, akkor hagynám a faszba az egészet, inkább szóvá se tenném, úgy csinálnék, mintha mi sem történt volna.

22/L

2022. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!