Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek sokkal jobb fiúi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek sokkal jobb fiúi voltak előttem. Nagy az esélye hogy dob ha lesz egy jobb?

Figyelt kérdés
Amióta tudom hogy ki volt az utolsó 2 barátja nagyon szarul érzem magam mert sokkal helyesebbek, vonzóbbak voltak nálam. Nem is tudom miért van velem.
2022. aug. 17. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én se értem, az egyik lány ismerősöm gyönyörű, de tényleg 10/10. És kivel jött össze?? A volt osztálytársammal, aki még az osztály legrondább lányának se kellett, ráadásul a srác igénytelen volt magára.


Féléve együtt vannak, szóval nem lehet a nőket megérteni!

2022. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hátha még tudnád hogy mekkora nagy farkuk volt a tiédhez képest és mennyi pénzük... :)

Viccet félretéve ezért nem jó tudni az előzményeket, és inkább tiszta lappal menni bele egy új kapcsolatba prekoncepciók nélkül.

2022. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Amióta tudom hogy ki volt az utolsó 2 barátja nagyon szarul érzem magam mert sokkal helyesebbek, vonzóbbak voltak nálam."

hát ne érezd magad szarul. igen, vannak jóképűbb srácok, mint te, ahogy vannak izmosabbak, okosabbak, műveltebbek, jobb dumájúak, stb. - na és? veled van együtt, és ez a lényeg.

2022. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak sokkal nagyobb az esélye, hogy azért dob, mert ilyen hülyeségen rugozol.
2022. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2022. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!