Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gyerekek hol szoktak szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek hol szoktak szexelni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nyári szünetben mondjuk oké, hogy bármelyiküknél otthon. De amikor nem nyári szünet van éppen, és kb.addog vannak suliban, míg a szüleik munkában, olyankor hol szexelnek? Vagy simán úgy, hogy a szüleik otthon vannak? Ha vannak itt 16-18 körüli iskolások, akik saját tapasztalatot is tudnak mondani, az tök jó.

Én amúgy nem vagyok gyerek, csak kíváncsiságból felmerült bennem:D


2022. aug. 17. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

A gyerekek nem szoktak szexelni, csak a fiatalkorúak, vagy annál idősebbek. (Ez alól kivételt képezhetnek bizonyos etnikumok.)

Amúgy meg a fiatalkorúak akárhol szexelhetnek. Suliban tanítás előtt/után, otthon, bulihelyen, parkban, stb-stb. :D

2022. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, a szobába. Tudom, ez lehet furcsa lesz, de amikor nálunk vagyunk barátnőmmel, akkor az esetek nagy többségében a szüleim is itthon vannak, és úgy is szexelünk. Sőt, a testvéreimtől ilyenkor csak egy fal választ el. (igaz, amikor náluk vagyunk, az tényleg csak akkor van, ha nincs más otthon, mert kicsi a házuk, de szerencsére elég sokszor van, hogy egész hétvégén nincsenek otthon)

Ebből nem csinálunk nagy ügyet. Egyrészt alap, hogy reggel/este nem zaklatjuk a másikat, hanem hagyjuk pihenni, másrészt nálunk mindenki van elég érett ahhoz, hogy felfogja, nem véletlenül van csukva a szobaajtó nap közben is. És szerintem akinek tinédzser gyereke van, tudja, hogy egy kapcsolatban nem csak filmet szoktak nézni, meg kézenfogva sétálgatni

2022. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!