Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ha a párotok egy ehető, cukorkás tangát venne nektek és onnan, a farkatok előttről enné le a cukrot?

Figyelt kérdés

Vagy ez rossz ajándék?

Valami vicces, de szexi dolgot akarok a páromnak szülinapra. :D


2022. aug. 18. 19:22
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. aug. 18. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Én élvezném.
2022. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, tetszene, de akkor már én is haaaaad alapon... Vegyél egyet magadnak is. :D
2022. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van női is, meg cukorka cici tartó is, csak gondoltam az ünnepelt kényeztetésébe torkoljon a dolog. De amúgy nem rossz ötlet a páros ajándék sem xd
2022. aug. 18. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az a cucc ami régen karkötő meg nyaklánc is volt? Az kemény, el leszel mire lerágod. xD
2022. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha xd Nekem is voltak ilyen karkötőim kislányként.
2022. aug. 18. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha utána leszop.
2022. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alap ötlet nagyon tetszene, de ezek olyan kemény cukrok, amiket nehéz enni, hogy marhára féltemén a farkam épségét.
2022. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!