Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor lehet a farkam a legnagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet a farkam a legnagyobb állapotában?

Figyelt kérdés

Ha nagyon feláll akkor 16-17 cm. Viszont akkor tényleg.

Ha több ideig nem vertem ki vagy ilyesmi akkor szokott olyan lenni.

Viszont már egy ideje bármit csinálok nem áll fel annyira. Áll áll, de nem úgy. Így csak 14 cm. Az viszont nah...

Tapasztalt valaki ilyesmit? Olyan mint mikor rád szólnak, hogy szépen kell állni és akkor szépen állsz. Viszont ha ordítanak rád, akkor tényleg kihúzod magad. Na ő most csak simán áll akárhogy ordítanék vele.



2022. aug. 19. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs totális erekciód,nekem akkor a legnagyobb ha szopikázza a bnőm akkor szét akar durranni.
2022. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban kb 20 éve méregettem, és akkor ugyanezt tapasztaltam, kb a centik is stimmelnek. Ne foglalkozz vele :)
2022. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nővel foglalkozz inkább,ne a saját farkadat méregesd! Szánalmasak az ilyen pasik. L.
2022. aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Állithatós a golyok alatt találsz egy gombot ott tudod szabályozni a méretet!
2022. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Williamspear ***** válasza:
62%
Vajon a kérdező az IQ-ját is ilyen sűrűn méregeti? 🤣
2022. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Millió dolog okozhatja. Az izgalmi állapot (partner, helyzet stb) is tudja fokozni. Emellett még az életmód is bele tud avatkozni (étkezés, mozgáshiány, káros szenvedélyek). Ugyanúgy egészségügyi háttere is lehet. Például a baráti társaságunkban hárman is hasonló tüneteket produkáltak. Végül kiderült, hogy szív és érrendszeri problémáik vannak (26 és 31 éves koruk között). Viszont ez a ritkábbik eset, bár mi azóta jobban figyelünk a megelőző vizsgálatokra inkább a baráti körben.
2022. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Kedves #6 os. Szerintem ha egy 26-31 éves korú társaságban a farkatok mérete a téma,ott nem szív és érrendszeri probléma van,hanem a fejekben van nagy gond. L.
2022. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
#7 Úgy került elő a téma, hogy az egyikőjük szívrohamot kapott 26 évesen. Őt kérdeztük, hogy volt-e előjele. Aztán mondta, hogy igazából ez az egy volt neki, de mivel fiatal, így nem mert ezzel dokihoz menni. Utána pedig rá pár évre a másik kettő is mesélte, hogy milyen jó, hogy valaki már megjárta ezt az utat köztünk, mivel így eszükbe jutott és orvoshoz fordultak. Ezáltal nem jártak olyan szarul.
2022. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nővel is foglalkozom azzal nincs problèma. Hiába érzem közben, hogy szétdurranok látom, hogy ugyan úgy kisebb. Egyszerűen nagyon sok pozitívumot ad hozzá az a 3 cm és a plusz vastagság. Most ha sokkal jobb úgy, akkor ne keressem a megoldást? 😂

Vettem viagrát(kammagra) remélem az megoldja. Ha hamis akkor meg szarul leszek. Majd megírom ha érdekel bárkit.

2022. aug. 19. 14:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy erre rá tudsz függni. Az egészséged kockáztatod hosszútávon, ha ilyeneket orvosi felügyelet nélkül szedsz és esetleg van valami egészségügyi problémád.
2022. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!