Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14,5-15 cm-es pénisszel ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14,5-15 cm-es pénisszel ami nem olyan vastag ha azt behelyezik a nőnek szinte nem ér semmit? Mintha csak megvakarná magának?

Figyelt kérdés

Igazából az az izgató ami húsos vastag mint egy dezodorosflakon, nagy makkal meglehet markolni és úgy kell begyömiszkélni feszít, alig megy be?


Ami ilyen öngyújtó méret az milyen érzés a hüvelybe?

És fogásra?

Lekicsinylik mint egy kis játékot? Miez te?



Az a jó ha minnél nagyobb még ha be se megy mind, de vizuálisan is izgató?



2022. aug. 19. 14:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%

10

Nyelvtan órára is beülhetsz...😂

2022. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
te is beűlhetel
2022. aug. 19. 15:19
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Jóvanmá kis helikopter...
2022. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Csak helikopterke..!! 😂
2022. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem volt meg olyan, hogy tul nagy, pedig voltam mar husz centissel is, ha rendesen fel vagyok izgulva akkor bemegy az is.

Egyebkent a kis faroknal tenyleg tobbet er a ket ujj is, azzal legalabb lehet nyomast kifejteni a huvely falara.

2022. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

#15

Helikopterke ezt nem hiszi el. Ő meg van róla győződve, hogy a kicsi farok a jó farok, a nagy farok meg rossz! 😂😂😂

2022. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Srácok, az „5 éve szexelek aktívan” az tényleg nem azt jelenti, hogy „5 éve szexelek”.

A kérdezőnek van igaza szemantikailag. (Merthogy ez nem matek kérdése.)

2022. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%
Válaszolt a csaj kb 2 perc alatt, hogy előtte szűz volt. Akkor még mit jelenthet szerintetek??? Okoskodás, fingreszelés.. Nincs jobb dolgotok? Menjetek dugni!! 😄
2022. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#17 így igaz, de látod nekem kell menni mégis nyevtan meg ilyen olyan órákra


estére eljutunk addig ittenahogy már a 25 cm sem lesz elég

2022. aug. 19. 17:10
 20/26 anonim ***** válasza:
33%

18. Akkor nem 5 éve szexel. Csak akkor kezdte. Hacsak nem állandó partnere van 5 éve, szóval biztosan rosszul fogalmazta meg.



Kérdező, naponta kérdezik hogy mekkora az ideális. Ez átlagos méret. A nők többségének megfelelő. Aki még azt mondogatja hogy milyen nagyot szeret, az gondolom még nem volt együtt olyan sráccal akinek nagy és vastag is. Sokan közülük nem tudnának bánni vele. :)

És ezt nem azért írom, páromnak eléggé nagy, átlag feletti vastag is. Több helyen olvastam, hogy mélytorkozni azért sokan a csajok között nem tudnak ekkorát.. :)

2022. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!