Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolsz egy olyan srácról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy olyan srácról aki 24 éves és nem volt még barátnője és még szűz is?

Figyelt kérdés

Előnyben egy olyan fiú akinek ennyi idősen volt már 2-3 kapcsolata?


Meg egy 24 éves szűz srác sok jó dolgot szalasztott el amiatt hogy nem volt barátnője, sok jó élményből kimaradt?

Lányok válaszai érdekelnek! Köszi!


2022. aug. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, kevésbé vonzó számomra, mert én ilyenkor már túljutottam a kezdeti tapasztalatlanság okozta problémákon.

És igen, kimaradt sok jó dologból.

2022. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Lúzer.
2022. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 StevenUp ***** válasza:
76%

Azt gondolom hogy az ő dolga.

Ha emberként tudok vele beszélgetni, ha el tud ettől vonatkoztatni akkor pont lesz*rom hogy ki hány partneren van túl, vagy épp nincs.

2022. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Vagy meleg vagy csak annyira puhány, hogy full alacsony a szervezetében a tesztoszteron szint állandóan.


Ha nem így lenne, akkor számára elérhető jelentéktelebb csajokat időnként levarrna, vagy eljárna időnként prostihoz.

2022. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Az ő dolga.

Egyàltalán kire tartozik, hogy ki szűz és ki nem?

Nem ez alapján ítélek meg embereket. Bár már nem vagyok tini az is igaz.

27N

2022. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ennyi idősen lett baràtnőm vagyis kicsit előbb de a szüzességemet akkor vesztettem el. Túl van értékelve ez a szex dolog majd meglàtod ha sor kerül rà, ne foglalkozz a kàrogókkal nem maradtàl ki semmiből, van időd bepótolni.
2022. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!